
278,93 €
545,54 лв.
Elstead KL-MONA-S-PC - LED Аплик за баня MONA 2xG9/3,5W/230V IP44
Стенно осветление
В наличностБезплатна доставкаПродукт директно от производителя Elstead, който имаме на склад на цена 159.55 и с гаранция от 3 години.
| С ip44 | Да |
|---|---|
| Тип | Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик |
| Място | Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Цокъл | G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9 |
| Максимална входяща мощност на източника | 3,5 W, 3,5 W, 3,5 W, 3,5 W, 3,5 W, 3,5 W, 3,5 W, 3,5 W, 3,5 W, 3,5 W, 3,5 W, 3,5 W |
| Брой крушки | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 3,5 W, 3,5 W, 3,5 W, 3,5 W, 3,5 W, 3,5 W, 3,5 W, 3,5 W, 3,5 W, 3,5 W, 3,5 W, 3,5 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Общ светлинен поток | 640 lm, 640 lm, 640 lm, 640 lm, 640 lm, 640 lm, 640 lm, 640 lm, 640 lm, 640 lm, 640 lm, 640 lm |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80, 80, 80, 80, 80, 80, 80, 80, 80, 80, 80, 80 |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Series | MONA Elstead, MONA Elstead, MONA Elstead, MONA Elstead, MONA Elstead, MONA Elstead, MONA Elstead, MONA Elstead, MONA Elstead, MONA Elstead, MONA Elstead, MONA Elstead |
| Производител | Elstead |

Стенно осветление
В наличностБезплатна доставка
С IP44
В наличностБезплатна доставка
Стенно осветление, с IP44
В наличност

С IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличностБезплатна доставка
Стенно осветление
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност

С IP44
В наличностБезплатна доставка
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност

Осветление на тавана
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност

Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност

С IP44
В наличностБезплатна доставка
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
