
Li-Go 5042/DUB2 - LED стенна декорация LED/24W/230V 110x50 cm дъб/три дъба
Описание на продукта
LED осветително пано с природни мотиви. Задната част на осветителното тяло е отворена и светлината деликатно осветява стената. Декорът възпроизвежда природни структури и придава естествен, хармоничен вид. От долната страна на осветителното тяло има бутон за плавно затъмняване и изключване. Памет на последната настройка - при включване осветлението възстановява последно избраните настройки, докато не ги промените. За осветителното тяло е възможно да се докупи дистанционно управление. LED лентата е снабдена с висококачествени LED чипове с експлоатационен ресурс минимум 50 000 ч при пълна яркост. Свeти в комбинация от топла и дневна бяла светлина. Осветителното тяло е изработено от дървесновлакнести плоскости (87 % от материала е от възобновяеми източници). Дебелина на материала: 8 мм. Захранващ кабел (бял): 3 м. За закрепване на стената са включени две скоби с дюбели (Ø 5 мм)
Спецификации
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Цветова температура | Топло бяла светлина, Бяла дневна светлина |
| Тип | Картина, Картина, Картина, Картина, Картина, Картина, Картина, Картина, Картина, Картина, Картина, Картина |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Функция | Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/Димируем, с димер, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/Димируем, с димер, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/Димируем, с димер, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/Димируем, с димер, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/Димируем, с димер, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/Димируем, с димер, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/Димируем, с димер, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/Димируем, с димер, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/Димируем, с димер, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/Димируем, с димер, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/Димируем, с димер, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/Димируем, с димер |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W |
| Стил | Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Метод на свързване | За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт |
| Тип щепсел | C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C |
| Дървен декор | Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб |
| Максимална входяща мощност на лампата | 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W |
| Форма | Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен |
| Среден живот на ресурса | 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h |
| Series | ALL WOOD Li-Go, WALL WOOD Li-Go, ALL WOOD Li-Go, WALL WOOD Li-Go, ALL WOOD Li-Go, WALL WOOD Li-Go, ALL WOOD Li-Go, WALL WOOD Li-Go, ALL WOOD Li-Go, WALL WOOD Li-Go, ALL WOOD Li-Go, WALL WOOD Li-Go, ALL WOOD Li-Go, WALL WOOD Li-Go, ALL WOOD Li-Go, WALL WOOD Li-Go, ALL WOOD Li-Go, WALL WOOD Li-Go, ALL WOOD Li-Go, WALL WOOD Li-Go, ALL WOOD Li-Go, WALL WOOD Li-Go, ALL WOOD Li-Go, WALL WOOD Li-Go |
| Производител | Li-Go |
Подобни продукти


Paulmann 94326 - 2xLED/2,8W IP44 Екстериорен аплик FLAME 230V
В наличност
Комплект от 2 черни кръгли външни стенни лампи с LED IP65 - Gem
Модерни, LED лампи
В наличност
LED аплик LUNA LED/7W/230V Ø 26 см черен/кафяв
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED аплик LUNA LED/7W/230V Ø 26 см черен/бежов
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Li-Go 5307/DUB2 - Димируема настенна LED декорация LED/24W/230V 120x60 cm дъб
LED лампи, 230V, топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
Аплик G102-1W Gold
В наличност
Eglo 99276 - Прожектор, луна ESTEPERRA 1xE27/28W/230V
Ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Аплик MOTIF 1xE27/15W/230V черен/златист
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
LED аплик PEDRA LED/7W/230V черен/кафяв
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Rabalux 3081 - Аплик CARDAMON 1xE14/40W/230V
Стъкло, метал, модерни
В наличност
Стенна лампа IMPACT 1xG9/40W/230V черна
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
СТЕНЕН LED АПЛИК G171-W GOLD
Метал, пластмаса, модерни
В наличност
Модерна стенна лампа стомана с черен абажур - Brescia
Модерни, LED лампи
В наличност
Rabalux 75040 - LED Стенен спот KADIR LED/3W/230V 4000K
LED лампи, 230V
В наличност
Аплик G104-1W Gold
В наличност
Hinkley HK-HANS-S-BLK -LED Екстериорен аплик HANS 1xGU10/8W/230V IP44
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ideal Lux - LED гъвкаво осветление HOTEL 1xE27/60W/230V + LED/1,5W/230V
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Rabalux 73043 - Спот аплик MAXIMILIAN 1xGU10/25W/230V
230V
В наличност
Аплик ELISSA 1xG9/10W/230V черен
230V
В наличност
Eglo 900693 - Спот аплик COSLADA 1xE27/40W/230V
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Винтидж стенен аплик черен с месинг 30x25 см - Kayleigh
В наличностБезплатна доставка
Ideal Lux -LED Stm презареждаемо стенно точково осветително тяло BEAN LED/3W/5V CRI 95 черно
LED лампи
В наличност
Argon 4161 - Стенен спот KONGO 1xE27/15W/230V черен
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Аплик ALMERIA 1xE27/60W/230V
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Аплик BERCESTE 1xE27/40W/230V
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Аплик APP1823-1W NATURE BLACK
В наличност
DFTP by Nordlux - Стенен аплик NEXUS 1xGU10/6W/230V черен
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - Спот аплик TECHNO 1xE27/60W/230V бронзов/патина
Рустик, Провинциални, 230V
В наличност
LED аплик PEDRA LED/7W/230V черен
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Li-Go 23524/DUB2 - Димируема стенна LED декорация LED/24W/230V 130x50 см дъб
LED лампи, 230V, топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
Briloner 2737-014 - Аплик SILVER CRAFTED 1xE14/25W/230V
230V
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

COSING - Детски стол за хранене 2 в 1 Viktoria бук/сив
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
Шкаф за пералня с място за съхранение 88,3x93,5 см бял/орех
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Етажерка TRIO 54x87 см кафяв/бял
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Етажерка за книги TRIO 108x105 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Brilagi - LED огледало за баня LECCO LED/25W/230V 50x80 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
В наличностБезплатна доставка
Сгъваеми стълби 5 стъпала 180x51 см
В наличностVilleroy & Boch 922169D8 - Бутон за промиване VICONNECT антрацит/матов хром
В наличност
Ravak X01314 - Висококачествен сифон за душ-ваничка с диаметър 11,6 см, полирано хромиране
В наличност
Етажерка TRIO 55x119 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност