
Комплект от 2 черни кръгли външни стенни лампи с LED IP65 - Gem
Модерни, LED лампи
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Rabalux, който имаме на склад на цена 32.64 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Входяща мощност | 3 W |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 3 W |
| Максимална входяща мощност на източника | 3 W |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Еквивалент на класическата крушка | 20 W |
| Напрежение | 230 V |
| Функция | Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 270 lm |
| Тип | Стенен спот |
| Series | KADIR Rabalux |
| Производител | Rabalux |

Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна


LED лампи
В наличност
Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, индустриални, спалня и дневна
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление

Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
230V
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Метал, LED лампи, халогенни
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, спалня и дневна


Пластмаса, модерни
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, ориенталски
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни

Ориенталски
В наличност
Модерни, LED лампи, индустриални
В наличност
230V
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, топло бяла светлина
В наличност
LED лампи


Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
230V
В наличност
Мат, от орех
В наличност



Цифрови будилници
В наличност

Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка

E27, LED
В наличност