
Brilagi - LED полилей на кабел с възможност за димиране FALCON SLIM LED/68W/230V, Ø 50 см, бял + дистанционно управление
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставкаПродукт директно от производителя Globo, който имаме на склад на цена 263.64 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Разположение на полилеи и висящи лампи | В спалня и дневна |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W |
| Среден живот на ресурса | 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h |
| Температура на светлината | 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Общ светлинен поток | 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm |
| Тип | Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W |
| Брой цикли на превключване | 10000 ON/OFF, 10000 ON/OFF, 10000 ON/OFF, 10000 ON/OFF, 10000 ON/OFF, 10000 ON/OFF, 10000 ON/OFF, 10000 ON/OFF, 10000 ON/OFF, 10000 ON/OFF, 10000 ON/OFF, 10000 ON/OFF |
| Ъгъл на лъча | 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Кухня/Спалня/Всекидневна стая, Кухня/Спалня/Всекидневна стая, Кухня/Спалня/Всекидневна стая, Кухня/Спалня/Всекидневна стая, Кухня/Спалня/Всекидневна стая, Кухня/Спалня/Всекидневна стая, Кухня/Спалня/Всекидневна стая, Кухня/Спалня/Всекидневна стая, Кухня/Спалня/Всекидневна стая, Кухня/Спалня/Всекидневна стая, Кухня/Спалня/Всекидневна стая, Кухня/Спалня/Всекидневна стая |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W |
| Видове окачване | На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв |
| Series | LAMPONE Globo, LAMPONE Globo, LAMPONE Globo, LAMPONE Globo, LAMPONE Globo, LAMPONE Globo, LAMPONE Globo, LAMPONE Globo, LAMPONE Globo, LAMPONE Globo, LAMPONE Globo, LAMPONE Globo |
| Производител | Globo |

Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличностБезплатна доставка

LED лампи, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличностБезплатна доставка
Метал, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличностБезплатна доставка
Рустик, Провинциални, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, атипичен
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Ретро, модерни, с димер
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност

Ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличностБезплатна доставка
Ретро, ключ за осветление, в кухнята
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност

Малък
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност



Модерни, мат, от дъб
В наличност