
LED регулируем полилей на кабел 55W 230V 3000-6500K бял + DO
LED лампи
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Полилей на кабел с модерен дизайн. Възможност за димиране и промяна на цветната температура (3000-6500K) чрез дистанционно управление. Функция за нощно осветление и запаметяване на настройките. Дистанционното управление е включено в комплекта.
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С дистанционно управление |
| Разположение на полилеи и висящи лампи | В спалня и дневна |
| Лека форма | Кръгъл, Атипичен |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W |
| Среден живот на ресурса | 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h |
| Температура на светлината | 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Общ светлинен поток | 3360 lm, 3360 lm, 3360 lm, 3360 lm, 3360 lm, 3360 lm, 3360 lm, 3360 lm, 3360 lm, 3360 lm, 3360 lm, 3360 lm |
| Тип | Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей |
| Функция | Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление |
| Еквивалент на класическата крушка | 230 W, 230 W, 230 W, 230 W, 230 W, 230 W, 230 W, 230 W, 230 W, 230 W, 230 W, 230 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Видове окачване | На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W |
| Series | FALCON Brilagi, FALCON Brilagi, FALCON Brilagi, FALCON Brilagi, FALCON Brilagi, FALCON Brilagi, FALCON Brilagi, FALCON Brilagi, FALCON Brilagi, FALCON Brilagi, FALCON Brilagi, FALCON Brilagi |
| Производител | Brilagi |

LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Метал, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Метал, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличностБезплатна доставка

Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност

LED лампи, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка

Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, атипичен
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка

LED лампи, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, дърво, в спалнята и дневната
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличностБезплатна доставка

Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Малък
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност

Комплекти
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност

