Модерен прожектор тъмен бронз с кехлибарено стъкло за релсова система 1-фазна - Iconic Dome
Модерни, LED лампи, бронз
В наличностПродукт директно от производителя Orion, който имаме на склад на цена 166.25 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Цвят | Сив |
| Цокъл | GU10 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Брой крушки | 5 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Спот |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 13 W |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Series | SEAN Orion |
| Производител | Orion |
Модерни, LED лампи, бронз
В наличност
Индустриални
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличностБезплатна доставка
Индустриални
В наличност
Стъкло, дърво
В наличностМодерни, индустриални, стъкло
В наличност
Индустриални, дърво
В наличност
Стъкло
В наличност
Модерни, стъкло
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, стъкло, дърво
В наличност
Модерни, стъкло
В наличност
230V
В наличност
Хром, стъкло

Стъкло
В наличност
Модерни, стъкло, дърво
В наличностМодерни, LED лампи
В наличност
Индустриални, дърво
В наличност
Модерни
В наличност
Стъкло
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, бронз, стъкло
В наличностМодерни, бронз
В наличност
Модерни
В наличност
Индустриални, дърво
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Бронз, индустриални
В наличност
Индустриални, дърво
В наличност
Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла, с колела
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Детски люлки
В наличност
С пейка, модерни, шкафове
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Стенни часовници
В наличност



Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

С уред за парене на зеленчуци
В наличност
