
Светлокафяв ъглов диван от изкуствена кожа (десен ъгъл) Copenhagen - Scandic
85×289×213 cм, от еко кожа, десен ъгъл, модерни
1690,65 € / 3306,62 лв.

Кафяв ъглов диван от изкуствена кожа (десен ъгъл) Copenhagen - Scandic
85×280×152 cм, от еко кожа, десен ъгъл, скандинавски
1410,15 € / 2758,01 лв.

Тъмнокафяв ъглов диван от изкуствена кожа (десен ъгъл) Copenhagen - Scandic
85×280×152 cм, от еко кожа, десен ъгъл, скандинавски
1427,15 € / 2791,26 лв.

Светлокафяв ъглов диван от изкуствена кожа (ляв ъгъл) Copenhagen - Scandic
85×289×213 cм, от еко кожа, ляв ъгъл, модерни
1699,15 € / 3323,25 лв.

Ъглов диван в черно и сиво от изкуствена кожа (десен ъгъл) Copenhagen - Scandic
85×280×152 cм, от еко кожа, десен ъгъл, скандинавски
1418,65 € / 2774,64 лв.

Кафяв ъглов диван от изкуствена кожа (ляв ъгъл) Copenhagen - Scandic
85×280×152 cм, от еко кожа, ляв ъгъл, скандинавски
1410,15 € / 2758,01 лв.

Кремав и бял ъглов диван (десен ъгъл) Copenhagen - Scandic
85×289×213 cм, десен ъгъл, скандинавски, плат
1265,65 € / 2475,4 лв.

Кремав и бял ъглов диван (ляв ъгъл) Copenhagen - Scandic
Ляв ъгъл, скандинавски, с възглавници, ниска
1291,15 € / 2525,27 лв.

Кремав ъглов диван (десен ъгъл) Copenhagen – Scandic
85×280×152 cм, десен ъгъл, плат, ниска
1231,65 € / 2408,9 лв.

Сив ъглов диван (ляв ъгъл) Copenhagen – Scandic
85×280×152 cм, ляв ъгъл, плат, ниска
1231,65 € / 2408,9 лв.

Зелен ъглов диван (десен ъгъл) Copenhagen – Scandic
Десен ъгъл, ниска
1274,15 € / 2492,02 лв.

Зелен ъглов диван (ляв ъгъл) Copenhagen – Scandic
85×289×213 cм, ляв ъгъл, плат, ниска
1274,15 € / 2492,02 лв.

Кремав ъглов диван (десен ъгъл) Copenhagen – Scandic
85×289×213 cм, десен ъгъл, плат, ниска
1274,15 € / 2492,02 лв.
Зелен ъглов диван (десен ъгъл) Copenhagen – Scandic
Най-добра цена за последните 30 дни: 1274,15 € / 2492,02 лв.
История на цените
- 24.05.2026 г. - 1274,15 € / 2492,02 лв.
- 22.05.2026 г. - 1274,15 € / 2492,02 лв.
- 15.03.2026 г. - 1042 € / 2037,97 лв.
- 31.12.2025 г. - 1584,49 € / 3098,99 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Зелен ъглов диван (десен ъгъл) Copenhagen – Scandic
Спецификации
| Видове ъгли | Десен ъгъл |
|---|---|
| Височина на облегалката на дивана | Ниска |
| Bъзглавници за облегалка | Разхлабен |
| Твърдост на седалката | Средна |
| Bъзглавници за сядане | Фиксиран |
| Държава на произход | LT |
| Ширина на подлакътниците | 22 cm |
| Височина на подлакътниците | 60 cm |
| Височина на облегалката | 43 cm |
| Ширина на възглавницата на седалката | 232 cm |
| Дълбочина на седалката | 52 cm |
| Височина на седалката | 45 cm |
| Височина на крачетата | 15 cm |
| Дълбочина на седалката на фотьойла | 177 cm |
| Обща дълбочина на седалката | 88 cm |
| Капацитет на тежестта | 450 kg |
| Тегло | 108 kg |
| Размер на дивана | Други |
| Сменяем капак | Не |
| Грижа | Почиствайте със суха кърпа, не използвайте агресивни и абразивни почистващи препарати/почиствайте редовно с прахосмукачка с подходящ удължител за тапицирани мебели |
| Пълнеж | Полиуретанова пяна (PUR) |
| Серия | Copenhagen |
| Ъгъл и форма | Десен ъгъл/L форма |
| Изисква сглобяване | Частично |
| Дизайн | Скандинавски/модерен |
| Качество | Екстра |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Метал |
| Материал на конструкцията | Шперплат/масивен бор/ПДЧ |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Мартиндейл | 35000 martindale |
| Тапицерия | Wind 18 |
| Тапицерски материал | Плат |
| Цвят | Зелен |
| Производител | Scandic |
Подобни продукти

Кафяв разтегателен/с място за съхранение ъглов диван (ляв ъгъл/L форма) Classy Sophie – Miuform
77×250×192 cм, ляв ъгъл, с място за съхранение

Бежов кадифен разтегателен ъглов диван (десен ъгъл L форма) York Blik – Ropez
72×264×210 cм, десен ъгъл, конвертируем

Тъмнозелен шенилов ъглов диван (десен ъгъл/L форма) Amsterdam – Scandic
85×260×208 cм, десен ъгъл, ниска

Кафяво-сив шенилов сгъваем/с място за съхранение ъглов диван (ляв ъгъл/L форма) Everest – Bobochic Paris
90×320×212 cм, ляв ъгъл, с място за съхранение
В наличност
Бежов ъглов диван (ляв ъгъл) Bali – Cosmopolitan Design
75×293×185 cм, ляв ъгъл, скандинавски

Светлокафяв ъглов диван (десен ъгъл) Bemy – Micadoni
86×205×174 cм, десен ъгъл, плат

Бежов кадифен ъглов диван (десен ъгъл) Naomi – Micadoni
75×285×170 cм, десен ъгъл, плат

Светлосив разтегателен диван променлив ъглов диван Dazzling Daisy - Miuform
77×260×166 cм, скандинавски, ретро
В наличност
Ъглов диван от светлокафява кожа (променлива) Madame - Windsor & Co Sofas
68×280×280 cм, ретро, кожа

Кафяв разтегателен ъглов диван от рипсено кадифе (ляв ъгъл) Lofty Lilly – Miuform
84×237×197 cм, ляв ъгъл, конвертируем

Светло сив променлив ъглов диван Pop - Bonami Selection
Модерни, скандинавски, конвертируем
В наличност
Бежов ъглов разтегателен диван, ляв ъгъл Scandic Lagom - Miuform
90×235×157 cм, ляв ъгъл, модерни
В наличност
Бежов кадифен разтегателен ъглов диван с място за съхранение (десен ъгъл) Kapua – Makamii
82×278×149 cм, десен ъгъл, с място за съхранение

Бежов разтегателен ъглов диван от букле (десен ъгъл) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cм, десен ъгъл, модерни
В наличност
Светлосив ъглов диван (ляв ъгъл) Imola - Bonami Selection
84×274×160 cм, ляв ъгъл, плат
В наличност
Бежов сгъваем/с място за съхранение ъглов диван (ляв ъгъл) Linz – Cosmopolitan Design
84×275×142 cм, ляв ъгъл, с място за съхранение

Бежов кадифен модулен ъглов диван (променлив) Bellis – Micadoni
70×188×188 cм, плат, ниска
В наличност
Светлосив разтегателен ъглов диван (ляв ъгъл) Jodie – Micadoni Home
86×246×151 cм, ляв ъгъл, конвертируем

Светлосив ъглов разтегателен диван ляв ъгъл, Sweet Harmony - Miuform
95×253×208 cм, ляв ъгъл, модерни
В наличност
Бежов кадифен разтегателен ъглов диван с място за съхранение (десен ъгъл L форма) Barea – ELTAP
100×208×160 cм, десен ъгъл, с място за съхранение

Бежов шенилов сгъваем/с място за съхранение ъглов диван (ляв ъгъл) Velto – Maison de Rêve
70×250×152 cм, ляв ъгъл, с място за съхранение

Бежов ъглов диван (променлив) Jeanne - Bobochic Paris
Скандинавски, ниска
В наличност
Бежов шенилов разтегателен ъглов диван с място за съхранение (десен ъгъл) Gomsi – ELTAP
100×228×165 cм, десен ъгъл, с място за съхранение

Ъглов диван от сиво кадифе (десен ъгъл) Kendal - Micadoni Home
79×256×173 cм, десен ъгъл, модерни

Бежов кадифен модулен ъглов диван (десен ъгъл) Martina – Micadoni
75×330×176 cм, десен ъгъл, модерни

Светлокафяв шенилов ъглов диван (десен ъгъл) Fabian – Scandic
85×262×152 cм, десен ъгъл, ниска

Тъмносив ъглов диван (ляв ъгъл) Chicago – Cosmopolitan Design
70×341×166 cм, ляв ъгъл, ниска

Светлосиво кадифено ъглово канапе L, десен ъгъл Stylish Stan - Miuform
90×228×198 cм, десен ъгъл, скандинавски

Бежов ъглов диван Belair – Bobochic Paris
80×280×139 cм, плат, ниска

Бежов кадифен разтегателен ъглов диван с място за съхранение (ляв ъгъл) Hadson – ELTAP
89×206×150 cм, ляв ъгъл, с място за съхранение

Зелен ъглов диван (десен ъгъл) Vanda - Mazzini Sofas
85×308×171 cм, десен ъгъл, модерни

Зелен сгъваем/с място за съхранение ъглов диван (ляв ъгъл) Fuji – Bobochic Paris
88×292×160 cм, ляв ъгъл, с място за съхранение
Най-добрите продукти от Bonami

Градинска къща Archer A - Rojaplast
Дърво, метален лист
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от жакард 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност
Градинска къща – Rojaplast
176×201×121 cм, метален лист
В наличност
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Бели порцеланови чаши в комплект от 6 броя, 125 мл Whiteline - Orion
Комплекти, порцелан
В наличност
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
Черен пластмасов диспенсер за сапун 350 ml Slim – Joseph Joseph
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Светлозелено одеяло от флийс 150x200 cm Plain – JAHU collections
150×200 cм
В наличност
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Eydis – Bloomingville
130×160 cм, зима
В наличност
Стенни линии за сушилня за дрехи - Wenko
7×47×7 cм, интериор, висящи
В наличност
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Anniversary – Bloomingville
130×160 cм
В наличност
Кръгла странична масичка от масивна ела ø 40 cm Mannelli – Bloomingville
60 cм, ⌀ 40 cм, кръгла, рустик

Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Черна стоманена поставка за тоалетна хартия стойка с четка Levante – Wenko
В наличност
Килимче от кокосови влакна 40x60 cm Prosecco - Premier Housewares
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
Матово черна стоманена поставка за тоалетна хартия Lava – Metaltex
В наличност










