
Светлокафяв ъглов диван от изкуствена кожа (десен ъгъл) Copenhagen - Scandic
85×289×213 cм, от еко кожа, десен ъгъл, модерни
1690,65 € / 3306,62 лв.

Кафяв ъглов диван от изкуствена кожа (десен ъгъл) Copenhagen - Scandic
85×280×152 cм, от еко кожа, десен ъгъл, скандинавски
1410,15 € / 2758,01 лв.

Тъмнокафяв ъглов диван от изкуствена кожа (десен ъгъл) Copenhagen - Scandic
85×280×152 cм, от еко кожа, десен ъгъл, скандинавски
1427,15 € / 2791,26 лв.

Светлокафяв ъглов диван от изкуствена кожа (ляв ъгъл) Copenhagen - Scandic
85×289×213 cм, от еко кожа, ляв ъгъл, модерни
1699,15 € / 3323,25 лв.

Зелен ъглов диван (ляв ъгъл) Copenhagen - Scandic
85×289×213 cм, от еко кожа, ляв ъгъл, скандинавски
1699,15 € / 3323,25 лв.

Ъглов диван в черно и сиво от изкуствена кожа (десен ъгъл) Copenhagen - Scandic
85×280×152 cм, от еко кожа, десен ъгъл, скандинавски
1418,65 € / 2774,64 лв.

Кафяв ъглов диван от изкуствена кожа (ляв ъгъл) Copenhagen - Scandic
85×280×152 cм, от еко кожа, ляв ъгъл, скандинавски
1410,15 € / 2758,01 лв.

Кремав ъглов диван (десен ъгъл) Copenhagen – Scandic
85×280×152 cм, десен ъгъл, плат, ниска
1231,65 € / 2408,9 лв.

Зелен шенилов ъглов диван (десен ъгъл) Copenhagen – Scandic
85×277×152 cм, десен ъгъл, ниска
1410,15 € / 2758,01 лв.

Зелен ъглов диван (ляв ъгъл) Copenhagen – Scandic
85×289×213 cм, ляв ъгъл, плат, ниска
1274,15 € / 2492,02 лв.

Кремав ъглов диван (десен ъгъл) Copenhagen – Scandic
85×289×213 cм, десен ъгъл, плат, ниска
1274,15 € / 2492,02 лв.
Доставка от 59,99 € / 117,33 лв.
Можете да върнете продукта в рамките на 365 дни
История на цените
- 15.05.2026 г. - 1274,15 € / 2492,02 лв.
- 19.03.2026 г. - 1042 € / 2037,97 лв.
- 5.02.2026 г. - 1219 € / 2384,16 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Зелен ъглов диван (ляв ъгъл) Copenhagen – Scandic
Размери
| Ширина: | 289 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 213 cм |
| Височина: | 85 cм |
Спецификации
| Видове ъгли | Ляв ъгъл |
|---|---|
| Материал на тапицерията | Плат |
| Височина на облегалката на дивана | Ниска |
| Цвят | Зелен |
| Твърдост на седалката | Средна |
| Bъзглавници за сядане | Фиксиран |
| Bъзглавници за облегалка | Разхлабен |
| Държава на произход | LT |
| Ширина на подлакътниците | 22 cm |
| Височина на подлакътниците | 60 cm |
| Височина на облегалката | 43 cm |
| Ширина на възглавницата на седалката | 232 cm |
| Дълбочина на седалката | 52 cm |
| Височина на седалката | 45 cm |
| Височина на крачетата | 15 cm |
| Дълбочина на седалката на фотьойла | 177 cm |
| Обща дълбочина на седалката | 88 cm |
| Капацитет на тежестта | 450 kg |
| Тегло | 108 kg |
| Размер на дивана | Други |
| Сменяем капак | Не |
| Грижа | Почиствайте със суха кърпа, не използвайте агресивни и абразивни почистващи препарати/почиствайте редовно с прахосмукачка с подходящ удължител за тапицирани мебели |
| Пълнеж | Полиуретанова пяна (PUR) |
| Серия | Copenhagen |
| Ъгъл и форма | L форма/ляв ъгъл |
| Изисква сглобяване | Частично |
| Дизайн | Модерен/скандинавски |
| Качество | Екстра |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Метал |
| Материал на конструкцията | Шперплат/ПДЧ/масивен бор |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Мартиндейл | 35000 martindale |
| Тапицерия | Wind 18 |
| Тапицерски материал | Плат |
| Производител | Scandic |
Отзиви
5.01 отзива
5
1 x4
0 x3
0 x2
0 x1
0 x
Отзиви на потребителите
Удовлетворен потребител
За нас до момента, доволни сме.
Най-добрите продукти от Bonami

35,5 €39,4 €
69,43 лв.77,06 лв.
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
15,5 €16,9 €
30,32 лв.33,05 лв.
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
46,75 €55 €
91,44 лв.107,57 лв.
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

23,4 €25,2 €
45,77 лв.49,29 лв.
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
504 €554 €
985,74 лв.1083,53 лв.
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
11,4 €12,4 €
22,3 лв.24,25 лв.
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
61 €70 €
119,31 лв.136,91 лв.
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
27,3 €35,4 €
53,39 лв.69,24 лв.
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
147,05 €173 €
287,6 лв.338,36 лв.
Глинен комплект за хранене 24 бр. Royal – Bonami Selection
В наличност
58 €62 €
113,44 лв.121,26 лв.
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
58 €64 €
113,44 лв.125,17 лв.
Черна метална телескопична стойка за дрехи Herkules – Wenko
300×120 cм, метал
В наличност
11,9 €12,9 €
23,27 лв.25,23 лв.
Бял стоманен допълнителен рафт 25x25 cm Silos – Metaltex
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
16,7 €18,4 €
32,66 лв.35,99 лв.
Единично спално бельо 3 части 140x200 cm Summer Meadow – My House
В наличност
55 €62 €
107,57 лв.121,26 лв.
Кош за боклук Педал, 50 л - Curver
73×29×39 cм, пластмаса, за смесени отпадъци
В наличност
44,2 €52 €
86,45 лв.101,7 лв.
Триетажна сушилня за дрехи в сребристо - Addis
137×65×50 cм, сгъваем, интериор
В наличност
33,4 €36,4 €
65,32 лв.71,19 лв.
Комплект от 2 стъклени капака за печка Universal black - Wenko
30×52 cм, едноцветна, правоъгълник
В наличност
46 €51 €
89,97 лв.99,75 лв.
Моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
33,9 €36,9 €
66,3 лв.72,17 лв.
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност









