
Комплект 3x LED крушки A60 E27/3,8W/230V 2700K - Eglo 110442
E27, LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Eglo, който имаме на склад на цена 8.22 и с гаранция от 3 години.
| Тип контакт | E27 |
|---|---|
| Тип крушка | LED |
| Еквивалент на класическата крушка | 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| Входяща мощност | 7,2 W, 7,2 W, 7,2 W, 7,2 W, 7,2 W, 7,2 W, 7,2 W, 7,2 W, 7,2 W, 7,2 W, 7,2 W, 7,2 W |
| Среден живот на ресурса | 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h |
| Температура на светлината | 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K |
| Общ светлинен поток | 1521 lm, 1521 lm, 1521 lm, 1521 lm, 1521 lm, 1521 lm, 1521 lm, 1521 lm, 1521 lm, 1521 lm, 1521 lm, 1521 lm |
| Тип | LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Форма | Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Количество в опаковката | 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3 |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Series | BULBS Eglo, BULBS Eglo, BULBS Eglo, BULBS Eglo, BULBS Eglo, BULBS Eglo, BULBS Eglo, BULBS Eglo, BULBS Eglo, BULBS Eglo, BULBS Eglo, BULBS Eglo |
| Производител | Eglo |

E27, LED
В наличност
LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
LED, GU5,3, MR16
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
LED, GU5,3, MR16
В наличност
LED, GU5,3, MR16
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Малък
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличност
GU10, LED
В наличност

