Зелени трапезни столове в комплект от 4 бр. Adriel – Marckeric
Размери 78×51×53 cм
История на цените
- 12.05.2026 г. - 407 € / 796,02 лв.
- 8.05.2026 г. - 407 € / 796,02 лв.
- 14.02.2026 г. - 355,94 € / 696,16 лв.
- 27.01.2026 г. - 418,75 € / 819 лв.
- 23.01.2026 г. - 355,94 € / 696,16 лв.
- 22.01.2026 г. - 418,75 € / 819 лв.
- 21.01.2026 г. - 370 € / 723,66 лв.
- 17.12.2025 г. - 371,71 € / 727 лв.
- 14.12.2025 г. - 337,96 € / 660,99 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Зелени трапезни столове в комплект от 4 бр. Adriel – Marckeric
Размери
| Ширина: | 51 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 53 cм |
| Височина: | 78 cм |
Спецификации
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Комплект столове за хранене | 4 броя |
| Цвят | Зелен |
| Държава на произход | CN |
| Тип | Тапициран |
| Брой части | 4 бр. |
| Височина на облегалката | 31 cm |
| Ширина на възглавницата на седалката | 51 cm |
| Дълбочина на седалката | 46 cm |
| Височина на седалката | 47 cm |
| Височина на крачетата | 41 cm |
| Капацитет на тежестта | 120 kg |
| Тегло | 4.15 kg |
| Характеристики | Неподреждащи се |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Пълнеж | Полиуретанова пяна (PUR) |
| Серия | Adriel |
| Изисква сглобяване | Да |
| Качество | Обикновено |
| Цвят на краката | Зелен |
| Материал на краката | Метал |
| Декор | Мат |
| Материал на конструкцията | Шперплат/метал |
| Материал на седалката | Шперплат |
| Материал | Метал/подплатен |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Тапицерски материал | Велур |
| Material | Метал/подплатен |
| Производител | Marckeric |
Подобни продукти

Стол Colossus 80-Fusiko (2) парчета
Модерни
В наличност
Трапезен стол atmosphera Raven - Сив
Плат, дърво, тапицирани
В наличност
Стол Capital (2) парчета
В наличност
Тъмносив трапезен стол Calgary – Unique Furniture
84×58×59 cм, модерни
В наличност
Трапезен стол atmosphera Seliso, Шенил - Зелен
Модерни, индустриални, плат
В наличност
Зелени тапицирани трапезни столове в комплект 4 бр. Ansu – Marckeric
86×49×58 cм, 4 броя, плат
Безплатна доставка
Трапезен стол с подлакътници atmosphera Solea, Корд - Кедрово зелено
С подлакътници, плат, тапицирани
В наличност
Стол atmosphera Celeste, Букле - Каки
Модерни, от орех
В наличност
Трапезен стол atmosphera Kamili - Сив
Плат
В наличност
Зелен тапициран трапезен стол Lunio – Bonami Essentials
68×54×55 cм, модерни, тапицирани

ФИОРА Зелен (тъкан Апиа 352) / черни крака – МОДЕРЕН ТАПИЦИРАН С ЧЕНИЛ СТОЛ ЗА ДНЕВНА/ТРАПЕЗАРИЯ
Модерни, тапицирани
В наличност
Трапезарен комплект Lara Fi
В наличност
Тъмнокафяв тапициран трапезен стол с подлакътници Tunar – WOOOD
С подлакътници, от дъб, плат
В наличност
стол Medley-Gkri (2) парчета
Модерни
В наличност
Стол Marine-Сив (2) парчета
Модерни
В наличност
Стол Sol II - Leuko-Ladi
В наличност
Трапезен стол atmosphera Roka, Корд - Каки
От бук, тапицирани
В наличност
Стол SM101-Mauro
В наличност
Стол Sol I - sonoma - ladi
В наличност
Зелени тапицирани трапезни столове в комплект 2 бр. Moseby – Bonami Essentials
87×45×54 cм, тапицирани

Сиви/бежови трапезни столове в комплект от 2 Veva - Bonami Selection
Рустик, скандинавски, 2 броя
В наличност
Трапезен стол с подлакътници atmosphera Marlo, Шенил - Зелен
С подлакътници, модерни
В наличност
Стол Sol I - Mauro - Ladi
В наличност
Стол Nancy-Mpez (2) парчета
В наличност
Кафяв трапезен стол Addi – Actona
75×56×54 cм, от дъб, скандинавски
В наличност
Стол Sol II - karudi - ladi
В наличност
Трапезен стол atmosphera Roka, Текстил - Зелен
Модерни, от бук
В наличност
Стол Troyes-Fusiko (2) парчета
В наличност
Стол Lille-Mpez (2) парчета
В наличност
Светлосиви тапицирани трапезни столове в комплект с подлакътници 2 бр. Glenda – Actona
89×61×63 cм, с подлакътници, модерни

ЛЮГО Фанго (тъмно бежово/кафяво) - МОДЕРЕН АЖУРЕН СТОЛ ЗА КУХНЯ/ ГРАДИНА/ КАФЕНЕ
Модерни
В наличност
Стол S63-Mauro
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло

Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от микрофибър 240x260 cm Softa – Restilo
240×260 cм

Зелена бамбукова завеса за врата 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
Черна метална телескопична стойка за дрехи Herkules – Wenko
300×120 cм, метал
В наличност
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Термос в бял и златист цвят 1 l Alessia – Vialli Design
0,5 - 1 л.
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
Бежови килими за баня в комплект 2 бр. 60x100 cm – Mila Home
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Бяла пластмасова закачалка за стена Sticks - Umbra
Стенни закачалки, пластмаса
В наличност
Комплект кофа и моп за под Turbo 3в1 Turbo 3v1 - Vileda
В наличност
Единично спално бельо 3 части 140x200 cm Summer Meadow – My House
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност








