




Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Зелен килим подходящ за пране 160x230 cm Space 1900 – Ayyildiz Carpets
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Цвят | Зелен |
| Държава на произход | TR |
| Състав и тип материал | Шенил/памук |
| Плътност | 1800 g/m² |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 6.624 kg |
| Дължина | 230 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С ресни |
| Вид косъм | Комбиниран |
| Серия | Space |
| Модел | Геометричен/структуриран |
| Дизайн | Скандинавски |
| Качество | Обикновено |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Подходящ за пране/подходящ за подово отопление/подходящ за прахосмукачки роботи |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка/не използвайте химически почистващи препарати/може да се пере в пералня/не използвайте химическа белина/пране на 30 градуса |
| Материал на задната страна | Без задна страна |
| Спецификации на материала | 84% памук/16% шенил |
| Производител | Ayyildiz Carpets |

От полипропилен
В наличност
Ориенталски, ретро, килими за дома
В наличност
160×235 cм, модерни, килими за дома
В наличност
120×170 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
240×340 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
140×200 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
140×200 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
160×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
200×280 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
80×350 cм, от полипропилен, синтетични
В наличност
200×290 cм, ориенталски, килими за дома

120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
120×170 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
62×150 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
⌀ 120 cм, кръгла, с дълъг косъм/шагренова

От полипропилен
В наличност
Пътеки, от памук, от полиестер
В наличност
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
60×230 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Естествен, от памук
В наличност
От полипропилен
В наличност
От полипропилен
В наличност
200×290 cм, модерни, от полипропилен
В наличност
20×65 cм, килими за дома, стъпала за килими
В наличност
120×170 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
192×290 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
140×200 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
200×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
120×170 cм, модерни, килими за дома
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло

25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
240×260 cм
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал


198×130×192 cм
В наличност
300×120 cм, метал
В наличност

0,5 - 1 л.
В наличност
30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност



Рафт, метал, дърво
В наличност