
Ledvance - LED Плафон ESSENTIAL LED/13W/230V 6500K
LED лампи, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
LED таванно осветително тяло със сензор за движение и за сумрак. Възможност за настройка на мощността. Яркостта на осветителното тяло се променя в зависимост от избраната мощност (600-1800 lm). Настройки на мощността: 6/12/18 W. Изборът на мощност се прави от долната страна на осветителното тяло. Препоръчителна монтажна височина: 1,8 m - 2,5 m. Ъгъл на сензора: 120°. Чувствителност на сензора: 3 - 2000 lx. Обхват: макс. 4 m. Време на светене: 30 s - 3 min.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия/Със сензор/Сензор за здрач, LED технолигия/Със сензор/Сензор за здрач, LED технолигия/Със сензор/Сензор за здрач, LED технолигия/Със сензор/Сензор за здрач, LED технолигия/Със сензор/Сензор за здрач, LED технолигия/Със сензор/Сензор за здрач, LED технолигия/Със сензор/Сензор за здрач, LED технолигия/Със сензор/Сензор за здрач, LED технолигия/Със сензор/Сензор за здрач, LED технолигия/Със сензор/Сензор за здрач, LED технолигия/Със сензор/Сензор за здрач, LED технолигия/Със сензор/Сензор за здрач |
| Степен на механична устойчивост | IK07, IK07, IK07, IK07, IK07, IK07, IK07, IK07, IK07, IK07, IK07, IK07 |
| Еквивалент на класическата крушка | 85 W/125 W, 85 W/125 W, 85 W/125 W, 85 W/125 W, 85 W/125 W, 85 W/125 W, 85 W/125 W, 85 W/125 W, 85 W/125 W, 85 W/125 W, 85 W/125 W, 85 W/125 W |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Температура на светлината | 2700 K/3000 K/3500 K, 2700 K/3000 K/3500 K, 2700 K/3000 K/3500 K, 2700 K/3000 K/3500 K, 2700 K/3000 K/3500 K, 2700 K/3000 K/3500 K, 2700 K/3000 K/3500 K, 2700 K/3000 K/3500 K, 2700 K/3000 K/3500 K, 2700 K/3000 K/3500 K, 2700 K/3000 K/3500 K, 2700 K/3000 K/3500 K |
| Максимална входяща мощност на източника | 18 W/12 W/6 W, 18 W/12 W/6 W, 18 W/12 W/6 W, 18 W/12 W/6 W, 18 W/12 W/6 W, 18 W/12 W/6 W, 18 W/12 W/6 W, 18 W/12 W/6 W, 18 W/12 W/6 W, 18 W/12 W/6 W, 18 W/12 W/6 W, 18 W/12 W/6 W |
| Входяща мощност | 18 W/12 W/6 W, 18 W/12 W/6 W, 18 W/12 W/6 W, 18 W/12 W/6 W, 18 W/12 W/6 W, 18 W/12 W/6 W, 18 W/12 W/6 W, 18 W/12 W/6 W, 18 W/12 W/6 W, 18 W/12 W/6 W, 18 W/12 W/6 W, 18 W/12 W/6 W |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Общ светлинен поток | 600 lm/1200 lm/1800 lm, 600 lm/1200 lm/1800 lm, 600 lm/1200 lm/1800 lm, 600 lm/1200 lm/1800 lm, 600 lm/1200 lm/1800 lm, 600 lm/1200 lm/1800 lm, 600 lm/1200 lm/1800 lm, 600 lm/1200 lm/1800 lm, 600 lm/1200 lm/1800 lm, 600 lm/1200 lm/1800 lm, 600 lm/1200 lm/1800 lm, 600 lm/1200 lm/1800 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 ° |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W |
| Series | OLDA Panlux, OLDA Panlux, OLDA Panlux, OLDA Panlux, OLDA Panlux, OLDA Panlux, OLDA Panlux, OLDA Panlux, OLDA Panlux, OLDA Panlux, OLDA Panlux, OLDA Panlux |
| Производител | Panlux |

LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличност
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
230V
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна, единичен
В наличност
Дистанционно управление, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Дистанционно управление, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Стъкло, метал, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Малък
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
