
61,57 €
120,42 лв.
Kanlux 26688 - LED Лампа за огледало в баня ASTEN LED/15W/230V IP44 бял
С IP44
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 5.79 и с гаранция от 3 години.
| Монтажен отвор | 80 mm |
|---|---|
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 6 W |
| Среден живот на ресурса | 15000 h |
| Температура на светлината | 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Защита срещу проникване | IP65 |
| Общ светлинен поток | 600 lm |
| Тип | Лампа за вграждане |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 40 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 6 W |
| Форма | Кръгъл |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Други |
| Място | Баня |
| Дълбочина на вграждане | 35 mm |
| Количество в опаковката | 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 6 W |
| Метод на монтаж | Вграден |
| Series | RECESSED Brilagi |
| Производител | Brilagi |

С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С IP44
В наличност
Кръгъл, спалня и дневна, комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
Малък
В наличност

Среден
В наличност
E27, LED
В наличност


С пейка, модерни, шкафове
В наличност

С уред за парене на зеленчуци
В наличност
LED ленти
В наличност