
Светлокафяво тапицирано двойно легло с място за съхранение и включена подматрачна рамка 180x200 cm Lamica – ELTAP
90×180×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение, включително летва за легло
1112,65 € / 2176,15 лв.

Сиво единично тапицирано легло с място за съхранение и включена подматрачна рамка 90x200 cm Lamica – ELTAP
92×90×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение, включително летва за легло
900,15 € / 1760,54 лв.

Розово тапицирано двойно легло с място за съхранение и включена подматрачна рамка 180x200 cm Lamica – ELTAP
90×180×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение, включително летва за легло
1087,15 € / 2126,28 лв.

Тъмнокафяво тапицирано двойно легло с място за съхранение и включена подматрачна рамка 160x200 cm Lamica – ELTAP
90×160×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение, включително летва за легло
1044,65 € / 2043,16 лв.

Светлокафяво тапицирано двойно легло с място за съхранение и включена подматрачна рамка 140x200 cm Lamica – ELTAP
90×140×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение, включително летва за легло
985,15 € / 1926,79 лв.

Бежово двойно тапицирано легло с място за съхранение и включена подматрачна рамка 160x200 cm Lamica – ELTAP
90×160×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение, включително летва за легло
1036,15 € / 2026,53 лв.

Светлосиво тапицирано двойно легло с място за съхранение и включена подматрачна рамка 140x200 cm Lamica – ELTAP
90×140×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение, включително летва за легло
985,15 € / 1926,79 лв.

Сиво тапицирано двойно легло с място за съхранение и включена подматрачна рамка 180x200 cm Lamica – ELTAP
90×180×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение, включително летва за легло
1087,15 € / 2126,28 лв.

Сиво тапицирано двойно легло с място за съхранение и включена подматрачна рамка 160x200 cm Lamica – ELTAP
90×160×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение, включително летва за легло
1138,15 € / 2226,03 лв.

Тъмнокафяво тапицирано двойно легло с място за съхранение и включена подматрачна рамка 180x200 cm Lamica – ELTAP
90×180×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение, включително летва за легло
1078,65 € / 2109,66 лв.
Светлокафяво тапицирано двойно легло с място за съхранение и включена подматрачна рамка 140x200 cm Lamica – ELTAP
Размери 90×140×200 cм
Избран вариант:Светлокафяво тапицирано двойно легло с място за съхранение и включена подматрачна рамка 140x200 cm Lamica – ELTAP
История на цените
- 25.05.2026 г. - 985,15 € / 1926,79 лв.
- 15.05.2026 г. - 985,15 € / 1926,79 лв.
- 19.04.2026 г. - 891,65 € / 1743,92 лв.
- 20.02.2026 г. - 1025,22 € / 2005,16 лв.
- 16.02.2026 г. - 1206,14 € / 2359 лв.
- 14.02.2026 г. - 1025,22 € / 2005,16 лв.
- 9.02.2026 г. - 1206,14 € / 2359 лв.
- 23.01.2026 г. - 1025,22 € / 2005,16 лв.
- 16.01.2026 г. - 1049,34 € / 2052,33 лв.
- 28.11.2025 г. - 964,91 € / 1887,2 лв.
- 24.11.2025 г. - 1025,22 € / 2005,16 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Добре е да знаете: Рафтът в горната част на леглото е с височина 19 cm и дълбочина 20 cm, но поради меките ръбове размерите му могат да варират до 2 cm.
Размери
| Ширина: | 140 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 200 cм |
| Височина: | 90 cм |
Спецификации
| Материал | Тапицирани легла |
|---|---|
| С място за съхранение | Да |
| Комплекти | С подматрачна рамка |
| Материал на тапицерията на леглото | Плат |
| Тип табла за легло | Капитониранa |
| Характеристика на тапицерията | Подходящ за домашни любимци |
| Функции | С осветление |
| Държава на произход | PL |
| Брой ламели | 34 бр. |
| Височина на крачетата | 1 cm |
| Брой крака | 5 бр. |
| Централна греда | Да |
| Монтажна височина на ламелите (от земята нагоре) | 10 |
| Височина на таблата на леглото | 60 cm |
| Височина на рамката на леглото | 30 cm |
| Капацитет на тежестта | 200 kg |
| Тегло | 118 kg |
| Размер | 140x200 |
| Дължина | 232 cm |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка с подходящ удължител за тапицирани мебели |
| Материал на ламелите | Шперплат |
| Материал на задната част | Тапициран материал |
| Включени ламели | Да |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Пълнеж | Полиуретанова пяна (PUR) |
| Серия | Lamica |
| Изисква сглобяване | Да |
| Качество | Обикновено |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | PVC |
| Тип решетка | Летва |
| Включен матрак | Не |
| Аксесоари | С място за съхранение/с табла/без крачета |
| Материал на конструкцията | Шперплат/метал/ПДЧ |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Мартиндейл | 100000 martindale |
| Тапицерия | Monolith 09 |
| Тапицерски материал | Кадифе |
| Цвят | Светлокафяв |
| Material | Тапицерия |
| Производител | ELTAP |
Подобни продукти

Кафяво тапицирано двойно легло с място за съхранение с включена подматрачна рамка 160x200 cm Aruba L – Maison de Rêve
35×160×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение

Бежово тапицирано двойно легло с място за съхранение с включена подматрачна рамка 160x200 cm Baleine – Maison de Rêve
120×160×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение

Черно двойно легло от борова дървесина с решетка 160x200 cm Japan - Karup Design
20×160×200 cм, от бор, дървени легла
В наличност
Кафяво борово двойно легло с решетка 160x200 cm Ziggy - Karup Design
От бор, дървени легла, скандинавски
В наличност
Бежово тапицирано двойно легло с място за съхранение с включена подматрачна рамка 160x200 cm Shell – Maison de Rêve
125×160×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение

Легло Alexia от плат в кафяв цвят 160x200см.
114×172×216 cм, тапицирани легла, с крачета
В наличност
Кафяво двойно легло 140x200 cm от масивен бор с включена подматрачна рамка Social – Karup Design
23×140×200 cм, от бор, дървени легла

Легло Alexia от плат в сив цвят 160x200см.
114×160×216 cм, тапицирани легла, с крачета
В наличност
Легло Sissy от PU кожа в кафяв цвят 160x200см.
90×160×213 cм, тапицирани легла, с крачета
В наличност
Двойно легло 200x200 cm от масивен дъб в естествен цвят Twig – The Beds
94×200×200 cм, от дъб, дървени легла

Зелено боксспринг легло 180x200 cm с място за съхранение Puhala – Makamii
С място за съхранение, боксспринг

Сиво боксспринг легло с място за съхранение 180x200 cm Elva Bold Line – Bonami Selection
115×180×200 cм, модерни, тапицирани легла

Теракотено двойно тапицирано легло с място за съхранение с включена подматрачна рамка 180x200 cm Elizabeth – Micadoni
90×180×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение

Светлокафяво двойно легло 200x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка Jason – Windsor & Co Sofas
100×200×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение

Кафяво-сиво двойно легло 180x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка Lemi – Makamii
180×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение

Сиво тапицирано двойно легло с матрак и решетка 160x200 cm Noira Slim - Bonami Selection
105×160×200 cм, модерни, тапицирани легла
В наличност
Зелено тапицирано двойно легло с място за съхранение и включена подматрачна рамка 200x200 cm Solange – Micadoni
90×200×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение

Сиво боксспринг легло 180x200 cm с място за съхранение Mikana – Makamii
116×180×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение

Кафяво-сиво двойно легло 160x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка Mattis – Meise Möbel
105×160×200 cм, тапицирани легла, скандинавски
В наличност
Боксспринг легло в сиво-естествен цвят с място за съхранение 140x200 cm Faro – Maison de Rêve
52×140×200 cм, от бук, тапицирани легла
В наличност
Легло Efes TopMebel от меламин в цвят бетонно сиво, размер 160x200 см.
184×160×43 cм, модерни, с място за съхранение
В наличност
Легло Bergamo от меламин в дъбов цвят 160x200см.
110×160×200 cм, от дъб, дървени легла
В наличност
Синьо тапицирано двойно легло с място за съхранение и включена подматрачна рамка 160x200 cm Myra Pillow – Bonami Selection
105×160×200 cм, модерни, тапицирани легла

Боксспринг легло в кремаво-ествествен цвят с място за съхранение 160x200 cm Asahi – Maison de Rêve
105×160×200 cм, от бук, тапицирани легла
В наличност
Легло Troy от меламин в орехов цвят 140x190см.
100×140×190 cм, от орех, дървени легла
В наличност
Бежово тапицирано двойно легло с място за съхранение с включена подматрачна рамка 180x200 cm Noto – Maison de Rêve
116×180×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение
В наличност
Бежово тапицирано двойно легло с място за съхранение и включена подматрачна рамка 200x200 cm Martina – Micadoni
101×200×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение
В наличност
Светлосиво двойно тапицирано легло с включена подматрачна рамка 160x200 cm Kumo – Bobochic Paris
112×160×200 cм, от дъб, включително летва за легло

Тъмносиво двойно легло 180x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка Esala – Makamii
180×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение

Тъмносиво двойно легло 180x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка Atesio – Meise Möbel
103×180×200 cм, тапицирани легла, регулируеми

Легло Нани, Martina без матрак, 140x200
140×200 cм, тапицирани легла, с крачета
За изпращане след 1 ден
Сиво двойно легло 160x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка Lotte – Meise Möbel
От дъб, с място за съхранение
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Градинска къща Archer A - Rojaplast
Дърво, метален лист

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
Бели порцеланови чаши в комплект от 6 броя, 125 мл Whiteline - Orion
Комплекти, порцелан
В наличност
Черен пластмасов диспенсер за сапун 350 ml Slim – Joseph Joseph
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Eydis – Bloomingville
130×160 cм, зима
В наличност
Светлозелено одеяло от флийс 150x200 cm Plain – JAHU collections
150×200 cм
В наличност
Стенни линии за сушилня за дрехи - Wenko
7×47×7 cм, интериор, висящи
В наличност
Кръгла странична масичка от масивна ела ø 40 cm Mannelli – Bloomingville
60 cм, ⌀ 40 cм, кръгла, рустик

Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Anniversary – Bloomingville
130×160 cм

Одеяло от флийс 150x200 cm Dice – JAHU collections
150×200 cм, вълна
В наличност
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Кошница за пикник – Orion

Сив еластичен единичен памучен детски чаршаф 90x200 cm Minecraft "We got this" – Jerry Fabrics
90×200 cм, с ластик, от памук
В наличност
Черна стоманена поставка за тоалетна хартия стойка с четка Levante – Wenko
В наличност
Килимче от кокосови влакна 40x60 cm Prosecco - Premier Housewares
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
Самозадържащ се държач за тоалетна хартия от неръждаема стомана - Maximex
В наличност
Сива диатомитена постелка за баня 60x39 cm Simi - Wenko
39×60 cм, килими за баня, парче-дрехи
В наличност









