
Интелигентен таванен аплик черен 31 см с WiFi A60 IP44 - Yuma
Топло бяла светлина, бяла дневна светлина
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя SmartLED, който имаме на склад на цена 65.70 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Кръгъл |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени |
| Цвят | Черен |
| Цокъл | GU10/Вграден LED модул, GU10/Вграден LED модул, GU10/Вграден LED модул, GU10/Вграден LED модул, GU10/Вграден LED модул, GU10/Вграден LED модул, GU10/Вграден LED модул, GU10/Вграден LED модул, GU10/Вграден LED модул, GU10/Вграден LED модул, GU10/Вграден LED модул, GU10/Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W |
| Температура на светлината | 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K |
| В опаковката са включени крушки | НЕ/ДА (LED), НЕ/ДА (LED), НЕ/ДА (LED), НЕ/ДА (LED), НЕ/ДА (LED), НЕ/ДА (LED), НЕ/ДА (LED), НЕ/ДА (LED), НЕ/ДА (LED), НЕ/ДА (LED), НЕ/ДА (LED), НЕ/ДА (LED) |
| Брой крушки | 1/1, 1/1, 1/1, 1/1, 1/1, 1/1, 1/1, 1/1, 1/1, 1/1, 1/1, 1/1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Общ светлинен поток | 3240 lm, 3240 lm, 3240 lm, 3240 lm, 3240 lm, 3240 lm, 3240 lm, 3240 lm, 3240 lm, 3240 lm, 3240 lm, 3240 lm |
| Тип | Лампа/Спот, Лампа/Спот, Лампа/Спот, Лампа/Спот, Лампа/Спот, Лампа/Спот, Лампа/Спот, Лампа/Спот, Лампа/Спот, Лампа/Спот, Лампа/Спот, Лампа/Спот |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 225 W, 225 W, 225 W, 225 W, 225 W, 225 W, 225 W, 225 W, 225 W, 225 W, 225 W, 225 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 38/30, 38/30, 38/30, 38/30, 38/30, 38/30, 38/30, 38/30, 38/30, 38/30, 38/30, 38/30 |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 418 W, 418 W, 418 W, 418 W, 418 W, 418 W, 418 W, 418 W, 418 W, 418 W, 418 W, 418 W |
| Series | BLACK AND WHITE SmartLED, BLACK AND WHITE SmartLED, BLACK AND WHITE SmartLED, BLACK AND WHITE SmartLED, BLACK AND WHITE SmartLED, BLACK AND WHITE SmartLED, BLACK AND WHITE SmartLED, BLACK AND WHITE SmartLED, BLACK AND WHITE SmartLED, BLACK AND WHITE SmartLED, BLACK AND WHITE SmartLED, BLACK AND WHITE SmartLED |
| Производител | SmartLED |

Топло бяла светлина, бяла дневна светлина
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна, единичен
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна, единичен
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна, единичен
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна, единичен
В наличност
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Дистанционно управление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, индустриални
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност

Малък
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Стомана
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност

