
Sollux SL.0730 - Спот RING 4xGU10/10W/230V
230V, повърхностни светлини
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя SmartLED, който имаме на склад на цена 40.91 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Разположение на осветлението | Повърхностни светлини |
| Цвят | Черен |
| Цокъл | GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Брой крушки | 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Тип | Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Series | BLACK AND WHITE SmartLED, BLACK AND WHITE SmartLED, BLACK AND WHITE SmartLED, BLACK AND WHITE SmartLED, BLACK AND WHITE SmartLED, BLACK AND WHITE SmartLED, BLACK AND WHITE SmartLED, BLACK AND WHITE SmartLED, BLACK AND WHITE SmartLED, BLACK AND WHITE SmartLED, BLACK AND WHITE SmartLED, BLACK AND WHITE SmartLED |
| Производител | SmartLED |

230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Хром, 230V, повърхностни светлини
В наличностБезплатна доставка
Стъкло
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
Модерни, стъкло
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличностБезплатна доставка
Хром, 230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни

LED лампи, 230V
В наличност



Стъкло
В наличност
230V
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни
В наличност
Малък
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност

Комплекти
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност

