
Лампа atmosphera Pilia, 28x11x19 cm, Стъкло Кехлибар
Стъкло
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличностИзберете от 2 електронни магазина в ценови диапазон от 39 € / 76,28 лв. до 45,04 € / 88,09 лв.:
Продукт директно от производителя Atmosphera, който имаме на склад на цена 40.91 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Цвят | Бежов |
| Цокъл | E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Брой крушки | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Тип | Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Series | VICO Atmosphera, VICO Atmosphera, VICO Atmosphera, VICO Atmosphera, VICO Atmosphera, VICO Atmosphera, VICO Atmosphera, VICO Atmosphera, VICO Atmosphera, VICO Atmosphera, VICO Atmosphera, VICO Atmosphera |
| Производител | Atmosphera |

Стъкло
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Модерни, 230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, LED лампи, ECOlogic
В наличност
Метал
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, 230V, повърхностни светлини
В наличност

Повърхностни светлини
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличностБезплатна доставка
230V, повърхностни светлини
В наличност
Хром, 230V
В наличност
Хром, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Стъкло
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличностБезплатна доставка
Модерни, стъкло
В наличност
Модерни, стъкло
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Хром, 230V, повърхностни светлини
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност

Модерни, индустриални
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Малък
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличност