
Комплект от 5 смарт GX53 димируеми LED крушки Опал 9W 806 lm 2700-6500K
LED, затъмняващи се
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 3.26 и с гаранция от 3 години.
| Тип крушка | LED |
|---|---|
| Еквивалент на класическата крушка | 51 W |
| Цокъл | GX53 |
| Входяща мощност | 7 W |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Общ светлинен поток | 600 lm |
| Тип | LED крушка |
| Функция | LED технолигия |
| Напрежение | 230 V |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Количество в опаковката | 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Series | LED BULBS Brilagi |
| Производител | Brilagi |

LED, затъмняващи се
В наличност
E27, енергоспестяващи крушки
В наличност
GU10, LED
В наличност
LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
LED, G13, флуоресцентни тръби
В наличност
LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, G13, флуоресцентни тръби
В наличност
E14, LED
В наличност
LED, GU5,3, MR16
В наличност
LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност

LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
Комплекти
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Многофункционален
В наличностБезплатна доставка



Малък
В наличност

Комплекти, Чаши за кафе
В наличност


Повивалник, висящи
В наличност
Диаметър
В наличност