
Brilagi - LED димируемо точково осветително тяло SELE 3xGU10/6W/230V черно/златисто
LED лампи, 230V, топло бяла светлина
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Високоефективен LED светлинен източник, отлично възпроизвеждане на цветовете, висока яркост, икономия на енергия и щадящ към околната среда. Възможност за регулиране на цветната температура от топла до студено бяла светлина. Крушката е напълно димируема v диапазона 10-100 %. Функция RGB - избор до 16 милиона цвята. Управление чрез приложението AigoSmart (за iOS и Android). Сдвояване на смартфон с крушката чрез Bluetooth. Съвместим с Amazon Alexa и Google Assistant.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Цветова температура | Топло бяла светлина |
| Еквивалент на класическата крушка | 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W |
| Функция | Димиране чрез дистанционно управление/RGB/LED технолигия, Димиране чрез дистанционно управление/RGB/LED технолигия, Димиране чрез дистанционно управление/RGB/LED технолигия, Димиране чрез дистанционно управление/RGB/LED технолигия, Димиране чрез дистанционно управление/RGB/LED технолигия, Димиране чрез дистанционно управление/RGB/LED технолигия, Димиране чрез дистанционно управление/RGB/LED технолигия, Димиране чрез дистанционно управление/RGB/LED технолигия, Димиране чрез дистанционно управление/RGB/LED технолигия, Димиране чрез дистанционно управление/RGB/LED технолигия, Димиране чрез дистанционно управление/RGB/LED технолигия, Димиране чрез дистанционно управление/RGB/LED технолигия |
| Входяща мощност | 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Общ светлинен поток | 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Цокъл | GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10 |
| Брой крушки | 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Тип | Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Series | SELE Brilagi, SELE Brilagi, SELE Brilagi, SELE Brilagi, SELE Brilagi, SELE Brilagi, SELE Brilagi, SELE Brilagi, SELE Brilagi, SELE Brilagi, SELE Brilagi, SELE Brilagi |
| Производител | Brilagi |

LED лампи, 230V, топло бяла светлина
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
230V
В наличност
Модерни, LED лампи, топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
Модерни

Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
230V
В наличност

Малък
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличност
