
Плафон КОМПАС G, черен/бял, 4xE27
Модерни
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 32.64 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Дървен декор | Дъб |
| Цокъл | GU10 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Брой крушки | 3 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Спот |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 30 W |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Series | SELE Brilagi |
| Производител | Brilagi |

Модерни

Стъкло, модерни
В наличност
Модерни
В наличност


230V
В наличност
Модерни, LED лампи, топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличност
Ретро
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност

Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност

Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност

Метал, LED лампи
В наличност

Модерни

230V
В наличност
LED лампи
В наличност


230V
В наличност
LED лампи

Ретро
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност
Детски люлки
В наличност
Въртележки, от дърво
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност



Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност