






Размери 47 cм, ⌀ 45 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Жълт тапициран стол Charlie – WOOOD
| Височина: | 47 cм |
|---|---|
| Диаметър: | 45 cм |
| Цвят | Жълт |
|---|---|
| Държава на произход | CN |
| Тип | Тапициран |
| Ширина на възглавницата на седалката | 45 cm |
| Дълбочина на седалката | 45 cm |
| Височина на седалката | 47 cm |
| Височина на крачетата | 38 cm |
| Капацитет на тежестта | 100 kg |
| Тегло | 5 kg |
| Характеристики | Неподреждащи се |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка с подходящ удължител за тапицирани мебели/почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Пълнеж | Полиестерна пяна |
| Серия | Charlie |
| Изисква сглобяване | Не |
| Дизайн | Модерен |
| Качество | Екстра |
| Цвят на краката | Жълт |
| Материал на краката | Масивна бреза |
| Материал | Подплатен |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Мартиндейл | 40000 martindale |
| Тапицерски материал | Полиестер |
| Material | Подплатен |
| Производител | WOOOD |

25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
240×260 cм

90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност

198×130×192 cм
В наличност
300×120 cм, метал
В наличност

30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност

0,5 - 1 л.
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Стенни закачалки, пластмаса
В наличност


Самозалепващи се, с вакуум
В наличност