
Globo 56961-2B - LED Спот RAE 2xLED/6W/230V черен
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Shilo-Amplex, който имаме на склад на цена 10.74 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Тип | Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане |
| Монтажен отвор | 55 mm, 55 mm, 55 mm, 55 mm, 55 mm, 55 mm, 55 mm, 55 mm, 55 mm, 55 mm, 55 mm, 55 mm |
| Цокъл | GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор |
| Дълбочина на вграждане | 20 mm, 20 mm, 20 mm, 20 mm, 20 mm, 20 mm, 20 mm, 20 mm, 20 mm, 20 mm, 20 mm, 20 mm |
| Метод на монтаж | Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден |
| Количество в опаковката | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Series | TOCHI Brosline, SPOT Shilo-Amplex, TOCHI Brosline, SPOT Shilo-Amplex, TOCHI Brosline, SPOT Shilo-Amplex, TOCHI Brosline, SPOT Shilo-Amplex, TOCHI Brosline, SPOT Shilo-Amplex, TOCHI Brosline, SPOT Shilo-Amplex, TOCHI Brosline, SPOT Shilo-Amplex, TOCHI Brosline, SPOT Shilo-Amplex, TOCHI Brosline, SPOT Shilo-Amplex, TOCHI Brosline, SPOT Shilo-Amplex, TOCHI Brosline, SPOT Shilo-Amplex, TOCHI Brosline, SPOT Shilo-Amplex |
| Производител | Shilo-Amplex |

LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
За вграждане, 230V
В наличност
Модерни
В наличност
За вграждане, 12V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
За вграждане
В наличност
Бронз, 230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
Модерни, LED лампи, индустриални
В наличност
12V
В наличност
230V
В наличност
Модерни, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, топло бяла светлина
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
Модерни, за вграждане, 230V
В наличност

Бронз, 230V, повърхностни светлини
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност

230V, повърхностни светлини
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност


Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличност
Стомана
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличност
