
Модерна външна стенна лампа черна 17,5 см с LED IP65 - Batt
Модерни, LED лампи
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Atmosphera, който имаме на склад на цена 11.16 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Тип | Стенен спот |
| Стил | Други |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | GU10 |
| Максимална входяща мощност на източника | 25 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Series | VICO Atmosphera |
| Производител | Atmosphera |

Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, скандинавски
В наличност
Стъкло, индустриални
В наличност
Скандинавски, в джапанди стил
В наличност
Модерни
В наличност
Пластмаса, LED лампи, топло бяла светлина
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни
В наличност
Стъкло, индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, скандинавски
В наличност
Индустриални
В наличност
Скандинавски
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Индустриални, ориенталски
В наличност
Индустриални
В наличност
Пластмаса, индустриални
В наличност
Модерни, скандинавски
В наличност
Индустриални, ориенталски
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Стъкло
В наличност
Дърво
В наличност
Модерни
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Дърво, метал
В наличност
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Радио будилник, модерни
В наличност
230V
В наличност
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка

Комплекти
В наличност
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

