
Globo 21040SRGB - LED RGB настолна лампа LEX 1,8W/5V 1500 mAh черна
История на цените
- 1.04.2026 г. - 15,29 € / 29,9 лв.
- 10.11.2025 г. - 15,29 € / 29,9 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Модерна LED настолна лампа. Подходяща за вътрешна и външна употреба (IP44). С плавен сензорен димер за свободно регулиране на яркостта и цвета на осветлението (RGB). Зареждане чрез USB кабел (0,8 м; включен в комплекта). Вградена батерия: 1x 18650 Li-Ion 3,7V 1500 mAh. Време за зареждане: 4 - 5 ч. Време на работа: 5 - 6 ч. Вграден енергоефективен LED източник.
Спецификации
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| С димер | Да |
| Функция | На батерии, включени/RGB/ Превключвател на тялото на лампата, На батерии, включени/RGB/ Превключвател на тялото на лампата, На батерии, включени/RGB/ Превключвател на тялото на лампата, На батерии, включени/RGB/ Превключвател на тялото на лампата, На батерии, включени/RGB/ Превключвател на тялото на лампата, На батерии, включени/RGB/ Превключвател на тялото на лампата, На батерии, включени/RGB/ Превключвател на тялото на лампата, На батерии, включени/RGB/ Превключвател на тялото на лампата, На батерии, включени/RGB/ Превключвател на тялото на лампата, На батерии, включени/RGB/ Превключвател на тялото на лампата, На батерии, включени/RGB/ Превключвател на тялото на лампата, На батерии, включени/RGB/ Превключвател на тялото на лампата |
| Тип | Екстериорна лампа/Настолна лампа, Екстериорна лампа/Настолна лампа, Екстериорна лампа/Настолна лампа, Екстериорна лампа/Настолна лампа, Екстериорна лампа/Настолна лампа, Екстериорна лампа/Настолна лампа, Екстериорна лампа/Настолна лампа, Екстериорна лампа/Настолна лампа, Екстериорна лампа/Настолна лампа, Екстериорна лампа/Настолна лампа, Екстериорна лампа/Настолна лампа, Екстериорна лампа/Настолна лампа |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W |
| Среден живот на ресурса | 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h |
| Температура на светлината | 2900 K, 2900 K, 2900 K, 2900 K, 2900 K, 2900 K, 2900 K, 2900 K, 2900 K, 2900 K, 2900 K, 2900 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Общ светлинен поток | 100 lm, 100 lm, 100 lm, 100 lm, 100 lm, 100 lm, 100 lm, 100 lm, 100 lm, 100 lm, 100 lm, 100 lm |
| Еквивалент на класическата крушка | 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W |
| Напрежение | 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W |
| Брой цикли на превключване | 10000 ON/OFF, 10000 ON/OFF, 10000 ON/OFF, 10000 ON/OFF, 10000 ON/OFF, 10000 ON/OFF, 10000 ON/OFF, 10000 ON/OFF, 10000 ON/OFF, 10000 ON/OFF, 10000 ON/OFF, 10000 ON/OFF |
| Ъгъл на лъча | 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола |
| Капацитет | 1500 mAh, 1500 mAh, 1500 mAh, 1500 mAh, 1500 mAh, 1500 mAh, 1500 mAh, 1500 mAh, 1500 mAh, 1500 mAh, 1500 mAh, 1500 mAh |
| Метод на свързване | USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB |
| Жавот на батерията | 6 h, 6 h, 6 h, 6 h, 6 h, 6 h, 6 h, 6 h, 6 h, 6 h, 6 h, 6 h |
| Тип щепсел | USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W |
| Клас на защита срещу токов удар | 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3 |
| Series | JULSY Globo, LEX Globo, JULSY Globo, LEX Globo, JULSY Globo, LEX Globo, JULSY Globo, LEX Globo, JULSY Globo, LEX Globo, JULSY Globo, LEX Globo, JULSY Globo, LEX Globo, JULSY Globo, LEX Globo, JULSY Globo, LEX Globo, JULSY Globo, LEX Globo, JULSY Globo, LEX Globo, JULSY Globo, LEX Globo |
| Производител | Globo |
Подобни продукти


Grundig - LED настолна лампа със сензорно управление LED/5V 1200 mAh
LED лампи
В наличност
Globo 21040RGB - LED RGB настолна лампа LEX 1,8W/5V 1500 mAh хром
Модерни, LED лампи, с димер
В наличност
Brilliant - Настолна лампа CLARIE 1xE14/40W/230V матов хром/бял
Ключ за осветление, на нощното шкафче, метал
В наличност
Briloner 7332-018 - LED Настолна лампа STARRY SKY 1xGU10/5W/230V бял
LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Aigostar - Настолна лампа с USB порт 1xE27/40W/230V бежов
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Настолна лампа ARDEN 1xE27/60W/230V Ø 18 см бяла
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Brilo - LED RGB презареждаема сензорна настолна лампа KIKI LED/2,6W/5V IP44 2600 mAh бяла
LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Atmosphera - LED RGB външна настолна лампа DOKK LED/3xAAA 19,5 см IP44
LED лампи
В наличност
Globo 36637W - LED Соларна лампа SOLAR LED/0,6W/3V 3000K IP44 бял
LED лампи
В наличност
Atmosphera - Настолна лампа TOBIE 1xE27/60W/230V бяла
Ключ за осветление, на нощното шкафче
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
LED Димируема гъвкав настолна лампа LED/12W/230V 3000K/4000K/6500K бял
Модерни, LED лампи
В наличност
Eglo 81827 - Настолна лампа GEO 1xE14/60W/230V
Ключ за осветление
В наличност
Eglo 75885 - LED RGBW димируема акумулаторна настолна лампа със сензорно управление TREPELLA LED/5V 2000 mAh бяла
Модерни, LED лампи, топло бяла светлина
В наличност
Osram - Настолна лампа с клипс DESK LINE 1xGU10/9W/230V бяла
В наличност
FARO 70775 - LED външна сензорна настолна лампа TOC LED/2,2W/3,7V/230V IP54
LED лампи, ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
EGLO 85264 - Настолна лампа RONDO 1xE27/60W/230V Ø 20 см
Ключ за осветление
В наличност
Prezent 14044 - Резервно стъкло за настолна лампа OFRA G9
Стъкло
В наличност
Zuma Line ETLED-658-WH - LED настолна лампа POCO LED/2W/1200 mAh IP44 бяла
LED лампи
В наличност
Solight WL915 - RGB LED настолна лампа LED/3,7V 1800 mAh
Модерни, LED лампи, топло бяла светлина
В наличност
LED Димируем соларен настолна лампа LIMA LED/3,7V 1800 mAh 3000/4000/5000K IP44 бял
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
Argon 4256 - Настолна лампа DORIA 1xE27/15W/230V бяла/месинг
Ключ за осветление
В наличност
Nedis LTLGQ4M2WT - Димируема лампа с безжично зареждане Qi LED/5,5W/230V 2700-6500K
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
LED Димируема акумулаторна настолна лампа LED/5W/3,7V 3000K/4000K/6500K 800mAh бял
LED лампи
В наличност
Rabalux 74209 - LED RGB Акумулаторен настолна лампа TIPY LED/0,8W/5V
LED лампи
В наличност
Globo 58455W - LED Димируема сензорна настолна лампа BOTAL LED/9W/230V бял
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
Globo 21020W - LED Димируема настолна лампа QUIRIN LED/1,2W/3,7V 3000K бял
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
LED Димируема сензорна настолна лампа SERRA LED/8W/230V бяла
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Nordlux - Аплик ELLEN 1xE14/40W/230V бял
В наличност
Globo 21730W - Настолна лампа SYLAS 1xE14/40W/230V бял
В наличност
Eglo 95776 - Настолна лампа DAMASCO 1 1xE27/60W/230V
Ключ за осветление
В наличност
Eglo 95775 - Настолна лампа DAMASCO 1 1xE27/60W/230V
Ключ за осветление
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Tefal - Касерола с капак DUETTO 22 см
⌀ 22 cм, неръждаема стомана, касероли
В наличност
Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Fieldmann - Градинска къщичка
В наличност
Библиотека NAVARO кафява/черна
В наличностБезплатна доставка
Шкаф за пералня с място за съхранение 88,3x93,5 см бял/орех
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
REA-P7841 - Душ комплект с батерия ARGUS, четкано златно покритие
В наличностБезплатна доставка
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Етажерка TRIO 54x87 см кафяв/бял
Модерни, мат, от дъб
В наличност
К-кт 3x Декорация за стена 78x39 см цветя метал
Метал
В наличност
Brilagi - LED огледало за баня LECCO LED/25W/230V 50x80 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
В наличностБезплатна доставка
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Сгъваеми стълби 5 стъпала 180x51 см
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
Етажерка за книги TRIO 108x105 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка