
Globo 36637W - LED Соларна лампа SOLAR LED/0,6W/3V 3000K IP44 бял
LED лампи
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Преносима настолна лампа с докосване за управление. RGB осветлението и яркостта му могат да се регулират чрез сензорен превключвател. Разполага с вградена батерия с време за зареждане 3 часа и работно време до 15 часа. Зареждане чрез включения USB кабел с дължина 30 см. Батерия с напрежение 3,7 V и капацитет 1800 mAh.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Общ светлинен поток | 50 lm, 50 lm, 50 lm, 50 lm, 50 lm, 50 lm, 50 lm, 50 lm, 50 lm, 50 lm, 50 lm, 50 lm |
| Тип | Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа |
| Функция | RGB/ Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление, RGB/ Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление, RGB/ Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление, RGB/ Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление, RGB/ Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление, RGB/ Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление, RGB/ Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление, RGB/ Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление, RGB/ Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление, RGB/ Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление, RGB/ Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление, RGB/ Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление |
| Еквивалент на класическата крушка | 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W |
| Напрежение | 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Капацитет | 1800 mAh, 1800 mAh, 1800 mAh, 1800 mAh, 1800 mAh, 1800 mAh, 1800 mAh, 1800 mAh, 1800 mAh, 1800 mAh, 1800 mAh, 1800 mAh |
| Жавот на батерията | 15 h, 15 h, 15 h, 15 h, 15 h, 15 h, 15 h, 15 h, 15 h, 15 h, 15 h, 15 h |
| Тип щепсел | C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W |
| Метод на свързване | USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB |
| Series | TIPY Rabalux, TIPY Rabalux, TIPY Rabalux, TIPY Rabalux, TIPY Rabalux, TIPY Rabalux, TIPY Rabalux, TIPY Rabalux, TIPY Rabalux, TIPY Rabalux, TIPY Rabalux, TIPY Rabalux |
| Производител | Rabalux |

LED лампи
В наличност
LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, с димер
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче, метал
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност

LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи, топло бяла светлина
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи
В наличност
LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи, топло бяла светлина
В наличност
LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
С щипка, LED лампи
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност


Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
⌀ 22 cм, касероли, неръждаема стомана
В наличност

GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност
230V
В наличност
Детски люлки
В наличност

Малък
В наличност


Пластмаса, модерни
В наличностБезплатна доставка