
LED Крушка Philips Pila PAR16 GU10/4,7W/230V 4000K
GU10, LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Philips, който имаме на склад на цена 3.68 и с гаранция от 3 години.
| Тип контакт | GU10 |
|---|---|
| Тип крушка | LED |
| Цокъл | GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10 |
| Входяща мощност | 5,5 W, 5,5 W, 5,5 W, 5,5 W, 5,5 W, 5,5 W, 5,5 W, 5,5 W, 5,5 W, 5,5 W, 5,5 W, 5,5 W |
| Среден живот на ресурса | 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h |
| Температура на светлината | 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K |
| Общ светлинен поток | 460 lm, 460 lm, 460 lm, 460 lm, 460 lm, 460 lm, 460 lm, 460 lm, 460 lm, 460 lm, 460 lm, 460 lm |
| Тип | LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 65 W, 65 W, 65 W, 65 W, 65 W, 65 W, 65 W, 65 W, 65 W, 65 W, 65 W, 65 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Ъгъл на лъча | 36 °, 36 °, 36 °, 36 °, 36 °, 36 °, 36 °, 36 °, 36 °, 36 °, 36 °, 36 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Количество в опаковката | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло |
| Series | BULBS Pila, BULBS Pila, BULBS Pila, BULBS Pila, BULBS Pila, BULBS Pila, BULBS Pila, BULBS Pila, BULBS Pila, BULBS Pila, BULBS Pila, BULBS Pila |
| Производител | Philips |

GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, енергоспестяващи крушки
В наличност
GU10, LED, студено бяло (5000 - 7000К)
В наличностБезплатна доставка
LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
LED, E40, студено бяло (5000 - 7000К)
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
LED
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
