
LED Крушка MR16 GU5,3/4W/12V 3000K - Aigostar
LED, GU5,3, MR16
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Aigostar B.V., който имаме на склад на цена 3.26 и с гаранция от 3 години.
| Тип контакт | GU5,3, MR16 |
|---|---|
| Тип крушка | LED |
| Цокъл | GU5,3, GU5,3, GU5,3, GU5,3, GU5,3, GU5,3, GU5,3, GU5,3, GU5,3, GU5,3, GU5,3, GU5,3 |
| Входяща мощност | 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Общ светлинен поток | 540 lm, 540 lm, 540 lm, 540 lm, 540 lm, 540 lm, 540 lm, 540 lm, 540 lm, 540 lm, 540 lm, 540 lm |
| Тип | LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 44 W, 44 W, 44 W, 44 W, 44 W, 44 W, 44 W, 44 W, 44 W, 44 W, 44 W, 44 W |
| Напрежение | 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF |
| Ъгъл на лъча | 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Количество в опаковката | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Series | BULB GU5,3 Aigostar, BULB GU5,3 Aigostar, BULB GU5,3 Aigostar, BULB GU5,3 Aigostar, BULB GU5,3 Aigostar, BULB GU5,3 Aigostar, BULB GU5,3 Aigostar, BULB GU5,3 Aigostar, BULB GU5,3 Aigostar, BULB GU5,3 Aigostar, BULB GU5,3 Aigostar, BULB GU5,3 Aigostar |
| Производител | Aigostar B.V. |

LED, GU5,3, MR16
В наличност
LED, GU5,3, MR16
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
GU10, LED, студено бяло (5000 - 7000К)
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
LED, GU5,3, рефлекторни крушки
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
LED, GU5,3
В наличност
E14, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
LED, GU5,3, MR16
В наличност
LED, GU5,3, MR16
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
⌀ 22 cм, касероли, неръждаема стомана
В наличност
Детски люлки
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
Стомана
В наличност

Малък
В наличност

Метал
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка