
LED Крушка ECO E27/18W/230V 2800K
E27, LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Platinet, който имаме на склад на цена 4.09 и с гаранция от 3 години.
| Тип контакт | E27 |
|---|---|
| Тип крушка | LED |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| Входяща мощност | 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W |
| Среден живот на ресурса | 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h |
| Температура на светлината | 4200 K, 4200 K, 4200 K, 4200 K, 4200 K, 4200 K, 4200 K, 4200 K, 4200 K, 4200 K, 4200 K, 4200 K |
| Общ светлинен поток | 1600 lm, 1600 lm, 1600 lm, 1600 lm, 1600 lm, 1600 lm, 1600 lm, 1600 lm, 1600 lm, 1600 lm, 1600 lm, 1600 lm |
| Тип | LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 104 W, 104 W, 104 W, 104 W, 104 W, 104 W, 104 W, 104 W, 104 W, 104 W, 104 W, 104 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF |
| Форма | Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус |
| Ъгъл на лъча | 200 °, 200 °, 200 °, 200 °, 200 °, 200 °, 200 °, 200 °, 200 °, 200 °, 200 °, 200 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Количество в опаковката | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло |
| Series | LED BULB E27 Platinet, LED BULB E27 Platinet, LED BULB E27 Platinet, LED BULB E27 Platinet, LED BULB E27 Platinet, LED BULB E27 Platinet, LED BULB E27 Platinet, LED BULB E27 Platinet, LED BULB E27 Platinet, LED BULB E27 Platinet, LED BULB E27 Platinet, LED BULB E27 Platinet |
| Производител | Platinet |

E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, ретро
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, ретро
В наличност
E27, LED, ECOlogic
В наличност

E27, GU10
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, ретро
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност

E27, LED, ретро
В наличност
E27, LED, ретро
В наличност
G4, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, ретро
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Малък
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
GU10, LED
В наличност



Модерни, мат, от дъб
В наличност