
22,95 €
44,89 лв.
Модерна външна лампа черна с LED и димер соларен - Denlu
Пластмаса
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя MAXLED, който имаме на склад на цена 6.20 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 20 W |
| Среден живот на ресурса | 15000 h |
| Температура на светлината | 4000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP65 |
| Общ светлинен поток | 1700 lm |
| Тип | LED Прожектор |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 120 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 20 W |
| Степен на механична устойчивост | IK08 |
| Брой цикли на превключване | 100000 ON/OFF |
| Форма | Правоъгълен |
| Ъгъл на лъча | 100 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Други |
| Място | Градина и пътеки/Пергола/Гараж |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 20 W |
| Series | REFLECTOR MaxLed |
| Производител | MAXLED |

Пластмаса
В наличност

230V
В наличност

Стенни лампи, 230V
В наличност




Със сензор за движение
В наличност
Пластмаса
В наличност


Пластмаса
В наличностБезплатна доставка



Със сензор за движение, 230V
В наличност


Стенни лампи, 230V
В наличност


Стенни лампи, 230V
В наличност





Стенни лампи, хром, 230V
В наличност
230V
В наличност

Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Детски люлки
В наличност

Въртележки, от дърво
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност

С уред за парене на зеленчуци
В наличност

230V
В наличност
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност