Кафяв въртящ се шенилов фотьойл с табуретка Kube – WOOOD
Размери 100×74×89 cм
История на цените
- 12.05.2026 г. - 708 € / 1384,73 лв.
- 8.05.2026 г. - 708 € / 1384,73 лв.
- 5.03.2026 г. - 660,15 € / 1291,14 лв.
- 5.03.2026 г. - 660,45 € / 1291,73 лв.
- 24.02.2026 г. - 776,65 € / 1519 лв.
- 20.02.2026 г. - 660,15 € / 1291,14 лв.
- 15.02.2026 г. - 621,32 € / 1215,2 лв.
- 14.02.2026 г. - 660,15 € / 1291,14 лв.
- 27.01.2026 г. - 776,65 € / 1519 лв.
- 23.01.2026 г. - 660,15 € / 1291,14 лв.
- 20.01.2026 г. - 776,65 € / 1519 лв.
- 16.01.2026 г. - 675,69 € / 1321,53 лв.
- 5.12.2025 г. - 660,15 € / 1291,14 лв.
- 28.11.2025 г. - 621,32 € / 1215,2 лв.
- 17.11.2025 г. - 660,15 € / 1291,14 лв.
- 7.11.2025 г. - 698,99 € / 1367,11 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Кафяв въртящ се шенилов фотьойл с табуретка Kube – WOOOD
Размери
| Ширина: | 74 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 89 cм |
| Височина: | 100 cм |
Спецификации
| Със стъпало за крака | Да |
|---|---|
| Функция на фотьойла | Въртящ се |
| Материал за фотьойли | Плат |
| Цвят | Кафяв |
| Твърдост на седалката | Средна |
| Bъзглавници за облегалка | Фиксиран |
| Държава на произход | CN |
| Тип фотьойл | Релаксиращ/тапициран |
| Височина на облегалката | 60 cm |
| Ширина на възглавницата на седалката | 74 cm |
| Дълбочина на седалката | 53 cm |
| Височина на седалката | 48 cm |
| Височина на крачетата | 32 cm |
| Функции | Без подлакътници/с крачета/въртящ се/с табуретка |
| Капацитет на тежестта | 120 kg |
| Тегло | 22 kg |
| Сменяем капак | Не |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка с подходящ удължител за тапицирани мебели/почиствайте със суха кърпа, не използвайте агресивни и абразивни почистващи препарати |
| Пълнеж | Полиуретанова пяна (PUR) |
| Серия | Kube |
| Изисква сглобяване | Частично |
| Дизайн | Модерен |
| Качество | Екстра |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Шперплат |
| Материал на конструкцията | Стомана |
| Материал на седалката | Полипропилен |
| Материал | Подплатен |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Мартиндейл | 29000 martindale |
| Тапицерски материал | Шенил |
| Material | Подплатен |
| Производител | WOOOD |
Подобни продукти

Кресло atmosphera Hoper, Кожа
Модерни, кожа, индустриални
В наличност
Фотьойл Eddie-Kafe
В наличност
Фотьойл Aprilia-Yellow
Модерни
В наличност
Въртящо се кресло в естествен цвят Arve – WOOOD
86×82×87 cм, въртящ се, плат

Фотьойл Wollter
Модерни
В наличност
Кресло atmosphera Dario, Кожа, Кафяв
Кожа
В наличност
Фотьойл Nevada-Roz
Кожа
В наличност
Релаксиращ стол Roy-черен
Модерни
В наличност
Фотьойл Juke-Сив
Модерни, висока
В наличност
Кресло atmosphera Seram, Ратан, 112 cm
Ратан
В наличност
Фотьойл Rene-Kafe
Модерни, регулируем
В наличност
Фотьойл Skand I-Mple Skouro
Модерни, висока
В наличност
Въртящ се фотьойл atmosphera Harper - Сив
Модерни, въртящ се
В наличност
Комплект фотьойли Ernesto-Сив
Модерни
В наличност
Кафяв фотьойл от изкуствена кожа с черни крака Cazar - Actona
90×69×78 cм, с крачета

Фотьойл Rocks-Moustardi
Модерни
В наличност
Кресло atmosphera Timor, Ратан и тиково дърво
Ратан
В наличност
Комплект фотьойли Farel Patch
Модерни, плат
В наличност
Розов фотьойл Sadira - Teulat
Плат

Фотьойл Eddie-Kokkino
В наличност
Люлеещо се кресло LUNI кремаво
Модерни, люлеещи се, с крачета
В наличностБезплатна доставка
Фотьойл Rosa Mv-Roz
В наличност
Фотьойл Edgar-черно
Модерни, ниска
В наличност
Фотьойл Lofner-Moustardi
Модерни
В наличност
Фотьойл Megis-Sapio milo
Модерни
В наличност
Кресло-люлка LUNI сиво
Модерни, люлеещи се, с крачета
В наличностБезплатна доставка
Кресло atmosphera Calix, Хевея - Кафяв
В наличност
Фотьойл Megis-Gkri Skouro
Модерни
В наличност
Фотьойл Viva Star I-Гнила ябълка
С място за съхранение, висока
В наличност
Кресло atmosphera Praya, Ратан
Ратан
В наличност
Фотьойл Dorgan (2) парчета
Модерни
В наличност
Фотьойл Eros-Mple Skouro
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от микрофибър 240x260 cm Softa – Restilo
240×260 cм

Зелена бамбукова завеса за врата 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
Черна метална телескопична стойка за дрехи Herkules – Wenko
300×120 cм, метал
В наличност
Черен държач за тоалетна хартия с бамбукова облицовка Bambusa - Wenko
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Термос в бял и златист цвят 1 l Alessia – Vialli Design
0,5 - 1 л.
В наличност
Бежови килими за баня в комплект 2 бр. 60x100 cm – Mila Home
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Бяла пластмасова закачалка за стена Sticks - Umbra
Стенни закачалки, пластмаса
В наличност
Комплект кофа и моп за под Turbo 3в1 Turbo 3v1 - Vileda
В наличност
Единично спално бельо 3 части 140x200 cm Summer Meadow – My House
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност







