Препоръчва се
Не е в наличност
Baltica Design - LED огледало за баня с вградена подсветка BRIGHT 15W/230V 6500K Ø 100 см IP65
Размери ⌀ 100 cм
213,01 €
История на цените
- 2.05.2026 г. - 178,9 € / 349,9 лв.
- 7.11.2025 г. - 178,9 € / 349,9 лв.
Описание на продукта
Дизайнерско безрамково стенно огледало с LED осветление. С простия си модерен дизайн се вписва перфектно във всеки дом. Степен на защита IP65 - особено подходящо за бани, защитено от пръскаща вода. Разстояние от стената: 2 см. Дебелина на огледалото: 4 мм. Диаметър на огледалото: 100 см. Цветна температура: 6500K.
Размери
| Диаметър: | 100 cм |
|---|
Спецификации
| С осветление | Да |
|---|---|
| Форма на огледало | Кръгли |
| Цвят на светлината | Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W |
| Температура на светлината | 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65 |
| Тип | Огледало с осветление, Огледало с осветление, Огледало с осветление, Огледало с осветление, Огледало с осветление, Огледало с осветление, Огледало с осветление, Огледало с осветление, Огледало с осветление, Огледало с осветление, Огледало с осветление, Огледало с осветление |
| Функция | LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Метод на свързване | Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка |
| Общ светлинен поток | 940 lm, 940 lm, 940 lm, 940 lm, 940 lm, 940 lm, 940 lm, 940 lm, 940 lm, 940 lm, 940 lm, 940 lm |
| Еквивалент на класическата крушка | 65 W, 65 W, 65 W, 65 W, 65 W, 65 W, 65 W, 65 W, 65 W, 65 W, 65 W, 65 W |
| Series | MIRROR Baltica Design, MIRROR Baltica Design, MIRROR Baltica Design, MIRROR Baltica Design, MIRROR Baltica Design, MIRROR Baltica Design, MIRROR Baltica Design, MIRROR Baltica Design, MIRROR Baltica Design, MIRROR Baltica Design, MIRROR Baltica Design, MIRROR Baltica Design |
| Производител | Baltica Design |
Най-добрите продукти от Lampite.bg

69,83 €
136,58 лв.
Екстериорен стълб с контакти SYDNEY 4Z SCHUKO 230V IP44
В наличност
37,27 €
72,89 лв.
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
33,02 €
64,58 лв.
Lamart - К-кт прибори от неръждаема стомана 24 бр.
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
190,04 €
371,69 лв.
Tefal - Електрическа фурна 39 l OPTIMO 2000W черен
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
6,98 €
13,65 лв.
Winner Group - Будилник с LCD дисплей и термометър 2xAAA черен
Радио будилник, модерни
В наличност
130,09 €
254,43 лв.
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
60,22 €
117,78 лв.
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
81,82 €
160,03 лв.
Декорация за стена 58x92 см Дървото на живота дърво/метал
Дърво, метал
В наличност
19,01 €
37,18 лв.
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
58,56 €
114,53 лв.
Обувница BOTARO бяла
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка
102,89 €
201,24 лв.
Електрически уловител на насекоми 2x20W/230V, 150 м² покритие
В наличност
20,4 €
39,9 лв.
Brilagi - соларен LED декоративен гирлянд BUBBLE, 50 LED/8 функции, 7 m, IP65, топла бяла светлина
В наличност
4,96 €
9,7 лв.
Solight 5B304 - Контакт за влажна среда IP54
В наличност
3,72 €
7,28 лв.
LED Крушка ECOLINE A60 E27/10W/230V 3000K - Brilagi
E27, LED
В наличност
68,11 €
133,21 лв.
Стояща закачалка 188x49 см венге
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
97,89 €
191,46 лв.
Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
2,89 €
5,65 лв.
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
164,88 €
322,48 лв.






