
Аплик РЕЙНБОУ, крем, абажур Шинц Крем, 1xE27
Метал, 230V, спалня и дневна
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 36.78 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Основен материал на осветлението | Дърво |
| Дизайн | Ретро |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна |
| Цокъл | E27 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Аплик |
| Напрежение | 230 V |
| Стил | Бохо |
| Място | Спалня/Всекидневна стая/Коридор |
| Дървен декор | Бор |
| Максимална входяща мощност на източника | 15 W |
| Series | LATTE Brilagi |
| Производител | Brilagi |

Метал, 230V, спалня и дневна


Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи

Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Пластмаса, LED лампи
В наличност
Стъкло, модерни, LED лампи

Стъкло, модерни, LED лампи

Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, скандинавски
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Стъкло, метал, модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Стъкло, метал, 230V

Ретро, метал, LED лампи
В наличност
Стъкло
В наличност
Стъкло, LED лампи, 230V

Стъкло, LED лампи, 230V

Стъкло, LED лампи, 230V

Стъкло, модерни, LED лампи


Модерни
В наличност
Индустриални
В наличност
Дърво, 230V, спалня и дневна



LED лампи
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
LED, топла, диаметър
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, LED лампи, 230V

Комплекти
В наличност


Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност


Многофункционален
В наличностБезплатна доставка


Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Комплекти, Чаши за кафе
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка