
79,95 €94,95 €
156,37 лв.185,71 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Nordlux, който имаме на склад на цена 181.40 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Цокъл | GU10 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Тип | Екстериорна лампа |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 8 W |
| Стил | Други |
| Място | Градина и пътеки/Пергола |
| Series | HELIX Nordlux |
| Производител | Nordlux |




Висящи светлини
В наличност

Метал
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност

Стенни лампи, 230V
В наличност


Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Пластмаса
В наличностБезплатна доставка

Пластмаса
В наличност



Стенни лампи, 230V
В наличност

230V
В наличност

Пластмаса
В наличност
Метал
В наличност

Пластмаса
В наличност

Пластмаса
В наличност


Пластмаса
В наличност

Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

Малък
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност
Радио будилник, модерни
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност

Среден
В наличност

230V
В наличност
С уред за парене на зеленчуци
В наличност

Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка

С пейка, модерни, шкафове
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка