
Globo 54314-2 - Спот SATELLA 2xE14/40W/230V
230V, повърхностни светлини
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Globo, който имаме на склад на цена 27.15 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Цвят | Кафяв |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цокъл | E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Брой крушки | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Тип | Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Series | SATELLA Globo, SATELLA Globo, SATELLA Globo, SATELLA Globo, SATELLA Globo, SATELLA Globo, SATELLA Globo, SATELLA Globo, SATELLA Globo, SATELLA Globo, SATELLA Globo, SATELLA Globo |
| Производител | Globo |

230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност

Бронз, 230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност


230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, индустриални, 230V
В наличност
Бронз, 230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, индустриални, 230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност

230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Стъкло
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност


Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
⌀ 22 cм, касероли, неръждаема стомана
В наличност

GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност
230V
В наличност
Детски люлки
В наличност

Малък
В наличност


Пластмаса, модерни
В наличностБезплатна доставка