
Brilagi - LED таванно осветително тяло MODERN MINI LED/53W/230V 3000-6000K + дистанционно управление
История на цените
- 3.04.2026 г. - 74,09 € / 144,91 лв.
- 7.11.2025 г. - 74,09 € / 144,91 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Потолен осветител с модерен дизайн и дистанционно управление. Избор на цветна температура: 3000/4000/6000K. Регулируема яркост, функция за нощно осветление и таймер. Варианти на осветление: външен кръг 3000K + вътрешен 6000K, цялото осветително тяло 4000K, външен кръг 6000K + вътрешен 3000K. Вариантът на осветление може да се настрои чрез дистанционното управление.
Спецификации
| Цвят | Сив |
|---|---|
| Еквивалент на класическата крушка | 255 W, 255 W, 255 W, 255 W, 255 W, 255 W, 255 W, 255 W, 255 W, 255 W, 255 W, 255 W |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 53 W, 53 W, 53 W, 53 W, 53 W, 53 W, 53 W, 53 W, 53 W, 53 W, 53 W, 53 W |
| Температура на светлината | 3000-6000, 3000-6000, 3000-6000, 3000-6000, 3000-6000, 3000-6000, 3000-6000, 3000-6000, 3000-6000, 3000-6000, 3000-6000, 3000-6000 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Общ светлинен поток | 3710 lm, 3710 lm, 3710 lm, 3710 lm, 3710 lm, 3710 lm, 3710 lm, 3710 lm, 3710 lm, 3710 lm, 3710 lm, 3710 lm |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Функция | Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 53 W, 53 W, 53 W, 53 W, 53 W, 53 W, 53 W, 53 W, 53 W, 53 W, 53 W, 53 W |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 53 W, 53 W, 53 W, 53 W, 53 W, 53 W, 53 W, 53 W, 53 W, 53 W, 53 W, 53 W |
| Series | MODERN Brilagi, MODERN MINI Brilagi, MODERN Brilagi, MODERN MINI Brilagi, MODERN Brilagi, MODERN MINI Brilagi, MODERN Brilagi, MODERN MINI Brilagi, MODERN Brilagi, MODERN MINI Brilagi, MODERN Brilagi, MODERN MINI Brilagi, MODERN Brilagi, MODERN MINI Brilagi, MODERN Brilagi, MODERN MINI Brilagi, MODERN Brilagi, MODERN MINI Brilagi, MODERN Brilagi, MODERN MINI Brilagi, MODERN Brilagi, MODERN MINI Brilagi, MODERN Brilagi, MODERN MINI Brilagi |
| Производител | Brilagi |
Подобни продукти


Brilagi - димируемо LED осветително тяло GLASS POOL DOUBLE LED/60W/230V 50 cm бежово + дистанционно управление
В наличност
Brilagi - LED таванно осветително тяло POOL LED/100W/230V 3000/4000/6000K 80 cm бордо
Топло бяла светлина, бяла дневна светлина
В наличностБезплатна доставка
Globo 67847-24 - LED Плафониера LESINA LED/24W/230V 3000K
В наличност
Brilagi - LED таванно осветително тяло POOL LED/100W/230V 3000/4000/6000K 80 см зелено
Топло бяла светлина, бяла дневна светлина
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - димируемо LED осветително тяло GLASS POOL DOUBLE LED/60W/230V 50 см, бяло + дистанционно управление
В наличност
Brilagi - LED димируемо осветително тяло ULTRA SLIM LED/24W/230V Ø 42 см бяло + дистанционно управление
В наличност
Brilagi - ULTRA SLIM димируемо LED осветително тяло 18W/230V, Ø 30 см, черно + дистанционно управление
В наличност
Brilagi-LED Димируема лампа WOODY FRAME LED/50W/230V дъб 60x60 см IP44 + д.у.
Дърво
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED димируемо осветително тяло GLASS POOL DOUBLE LED/60W/230V 50 cm черно + дистанционно управление
В наличност
Brilagi - LED таванно осветително тяло POOL LED/48W/230V 3000/4000/6000K 40 см зелено
Топло бяла светлина, бяла дневна светлина
В наличност
Brilagi - LED плафон POOL LED/60W/230V 3000/4000/6000K 50 см бордо
Топло бяла светлина
В наличност
Brilliant - LED димируемо таванно осветително тяло AYDIN LED/34W/230V, черно, с дистанционно управление
В наличност
Brilagi - LED Димируема лампа SLIMFRAME WOOD LED/25W/230V 34x34 см + д.у.
В наличност
Brilagi - LED таванно осветително тяло POOL LED/60W/230V 3000/4000/6000K 50 см розово
Топло бяла светлина, бяла дневна светлина
В наличност
Brilagi - Димируемо LED осветително тяло ULTRA SLIM LED/18W/230V Ø 30 см бяло + дистанционно управление
В наличност
Brilagi - LED Плафониера SLIMFRAME WOOD LED/25W/230V 34x34 см кафяв
В наличност
Brilliant - LED димируемо таванно осветително тяло AYDIN LED/34W/230V черно + дистанционно управление
В наличност
Brilagi - LED таванно осветително тяло POOL LED/36W/230V 3000/4000/6000K 30 см зелено
Топло бяла светлина, бяла дневна светлина
В наличност
Brilagi - LED таванно осветително тяло POOL LED/36W/230V 3000/4000/6000K 30 cm бордо
Топло бяла светлина, бяла дневна светлина
В наличност
Rabalux 71382 - димируемо таванно осветително тяло ELLINOR LED/40W/230V 3000-6500K + дистанционно
В наличност
Brilagi - LED плафон POOL LED/60W/230V 3000/4000/6000K 60 см зелен
Топло бяла светлина
В наличност
Brilagi - LED таванно осветително тяло POOL LED/60W/230V 3000/4000/6000K 60 cm бордо
Топло бяла светлина
В наличност
Brilagi - LED таванно осветително тяло MODERN MINI LED/45W/230V 3000-6000K + дистанционно управление
В наличност
Brilagi - LED таванно осветително тяло POOL LED/48W/230V 3000/4000/6000K 40 cm розово
Топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличност
Brilagi - LED таванно осветително тяло POOL LED/48W/230V 3000/4000/6000K 40 см кафяво
Топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличност
Brilagi - LED Плафониера SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x34 см кафяв
В наличностБезплатна доставка
Brilliant - димируемо LED таванно осветително тяло SLIMLINE LED/60W/230V Ø 49 см, черно + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED таванно осветително тяло POOL LED/100W/230V 3000/4000/6000K 80 см кафяво
Топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
Brilagi-LED Регулируемо осветително тяло WOODY FRAME LED/50W/230V дъб 60x60 IP44
Дърво
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - POOL LED таванно осветително тяло, 60W, 230V, 3000/4000/6000K, 50 cm, кафяво
Топло бяла светлина, бяла дневна светлина
В наличност
Eglo 31723 - LED Димируем плафон SALOBRENA-Z LED/15,3W/230V черен
Топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
COSING - Детски стол за хранене 2 в 1 Viktoria бук/сив
Дърво, без колела, с маса
В наличност
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Fieldmann - Градинска къщичка
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
Шкаф за пералня с място за съхранение 88,3x93,5 см бял/орех
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Етажерка TRIO 54x87 см кафяв/бял
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Brilagi - LED огледало за баня LECCO LED/25W/230V 50x80 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
В наличностБезплатна доставка
Етажерка за книги TRIO 108x105 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Настолен грил на дървени въглища 4xAA/USB, черен
В наличностБезплатна доставка
