
Globo 3272R - Екстериорен аплик SELLA 1xE27/60W/230V IP44
Стенни лампи, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Prezent, който имаме на склад на цена 11.98 и с гаранция от 3 години.
| Видове външно осветление | Стенни светлини |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Тип | Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола |
| Защита срещу проникване | IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54 |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| Максимална входяща мощност на източника | 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Series | OUTDOOR WALL Prezent, TOBBO Prezent, OUTDOOR WALL Prezent, TOBBO Prezent, OUTDOOR WALL Prezent, TOBBO Prezent, OUTDOOR WALL Prezent, TOBBO Prezent, OUTDOOR WALL Prezent, TOBBO Prezent, OUTDOOR WALL Prezent, TOBBO Prezent, OUTDOOR WALL Prezent, TOBBO Prezent, OUTDOOR WALL Prezent, TOBBO Prezent, OUTDOOR WALL Prezent, TOBBO Prezent, OUTDOOR WALL Prezent, TOBBO Prezent, OUTDOOR WALL Prezent, TOBBO Prezent, OUTDOOR WALL Prezent, TOBBO Prezent |
| Производител | Prezent |

Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност

230V
В наличност
Със сензор за движение, 230V
В наличност

Стенни лампи, 230V, пластмаса
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, е слънчева
В наличност
Със сензор за движение, 230V
В наличност

Със сензор за движение, 230V
В наличност
230V
В наличност

Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност

Стенни лампи, 230V
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи
В наличност

Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност


230V
В наличностБезплатна доставка

Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
