


Размери 40×60 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Декоративна възглавница със смес от памук 40x60 cm Duchesse – douceur d'intérieur
| Ширина: | 40 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 60 cм |
| Материал | Памук |
|---|---|
| Форма | Правоъгълни |
| Видове | Декоративни |
| Модел | Плътен цвят |
| Държава на произход | IN |
| Състав и тип материал | Смесен памук |
| Вид калъфка | Сменяем |
| Тегло | 0.628 kg |
| Съдържа пълнеж | С пълнеж |
| Дължина | 40 cm |
| Размер на възглавницата | 40x60 |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Серия | Duchesse |
| Закопчаване на възглавницата | Цип |
| Дизайн | Бохо |
| Качество | Обикновено |
| Плътност | 170 g/m² |
| Грижа | Не е подходящ за сушилня/не гладете/ръчно пране |
| Спецификации на материала | 78% памук/22% полиестер |
| Цвят | Бял |
| Производител | Douceur d'intérieur |

Мемори пяна

75×45 cм, мемори пяна, анатомично
В наличност
55×46 cм, мемори пяна, анатомично
В наличност
45×45 cм, декоративно, квадрат
В наличност
60×42 cм, мемори пяна, анатомично
В наличност
Мемори пяна


Декоративно

45×18 cм, декоративно, плътен цвят
В наличност
45×45 cм, декоративно, квадрат
В наличност
45×45 cм, декоративно, квадрат
В наличност
45×30 cм, мемори пяна, анатомично
В наличност
45×45 cм, декоративно, квадрат


Анатомично


50×70 cм, класическо, плътен цвят
В наличност
Класическо

Мемори пяна, класическо, точки

Мемори пяна


38×28 cм, декоративно, микроплюш
В наличност
40×40 cм, декоративно, квадрат
В наличност
Мемори пяна

40×60 cм, декоративно, правоъгълни
В наличност
74×97 cм, класическо, плътен цвят
В наличност
Декоративно, кръгли, плътен цвят
В наличност
42×18 cм, мемори пяна, анатомично

25×90 cм, класическо, плътен цвят
В наличност
45×45 cм, памук, квадрат
В наличност
Плътен цвят

Мемори пяна

Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
220×240 cм
В наличност
Метал
В наличност


15×15 cм, комплекти
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал

25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Комплекти
В наличност