



Размери 144×75×35 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Черна метална библиотека 75x144 cm Charleston – Støraa
| Ширина: | 75 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 35 cм |
| Височина: | 144 cм |
| Покритие | Мат |
|---|---|
| Форма | Прави шкафове |
| Материал за шкафове за книги и рафтове | Метал |
| Вид врата на шкаф | Отворен / без врата |
| Цвят | Черен |
| Държава на произход | CN |
| Височина на крачетата | 9 cm |
| Капацитет на тежестта | 30 kg |
| Тегло | 11 kg |
| Грижа | Почиствайте със суха кърпа, не използвайте агресивни и абразивни почистващи препарати |
| Безопасен монтаж на стена | Да |
| Серия | Charleston |
| Изисква сглобяване | Да |
| Дизайн | Скандинавски |
| Качество | Обикновено |
| Характеристики | С рафтове/с крачета |
| Материал на краката | Метал |
| Материал | Метал |
| Material | Метал |
| Производител | Støraa |

111×36×85 cм, мат, прави шкафове

Мат, прави шкафове, отворен / без врата

210×94×33 cм, мат, от дъб
Безплатна доставка
Мат, от дъб, прави шкафове
В наличност
114×94×27 cм, мат, от ясен
В наличност
Мат, прави шкафове, отворен / без врата

210×190×40 cм, мат, прави шкафове

Мат, от дъб, прави шкафове
В наличност
210×156×40 cм, мат, прави шкафове

108×37×24 cм, мат, от дъб
В наличност
210×78×40 cм, мат, от бор

83×37×35 cм, мат, от дъб
В наличност
185×135×35 cм, мат, от дъб
В наличност
Мат, от дъб, прави шкафове

200×58×41 cм, мат, прави шкафове

Модерни, мат, от дъб

210×120×40 cм, мат, от бор
В наличност
Мат, от дъб, прави шкафове

210×190×40 cм, мат, прави шкафове

Мат, от ясен, прави шкафове
В наличност
185×114×35 cм, мат, от ясен
В наличност
Мат, прави шкафове, скандинавски

170×95×29 cм, мат, от дъб

175×88×35 cм, мат, от дъб

185×77×35 cм, гланц, модерни

179×36×39 cм, модерни, мат

Мат, от дъб, прави шкафове

210×196×40 cм, мат, прави шкафове

198×150×34 cм, мат, прави шкафове

Мат, прави шкафове, отворен / без врата

Мат, от дъб, прави шкафове

185×77×35 cм, мат, от дъб
В наличност
Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
220×240 cм
В наличност
Метал
В наличност


15×15 cм, комплекти
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал

25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Комплекти
В наличност