
Черни тапицирани трапезни столове в комплект с подлакътници 2 бр. Harbo – House Nordic
87×57×65 cм, с подлакътници, модерни, индустриални
238,59 € / 466,64 лв.

Тъмносини тапицирани трапезни столове в комплект с подлакътници 2 бр. Harbo – House Nordic
87×57×65 cм, индустриални, 2 броя, плат
-5 %238,59 € / 466,64 лв.
252 € / 492,87 лв.

Черни тапицирани трапезни столове в комплект с подлакътници 2 бр. Harbo – House Nordic
87×57×65 cм, индустриални, 2 броя, плат
-5 %238,59 € / 466,64 лв.
252 € / 492,87 лв.
Черни тапицирани трапезни столове в комплект с подлакътници 2 бр. Harbo – House Nordic
Размери 87×57×65 cм
Избран вариант:Черни тапицирани трапезни столове в комплект с подлакътници 2 бр. Harbo – House Nordic
Най-добра цена за последните 30 дни: 238,59 € / 466,64 лв.
История на цените
- 27.04.2026 г. - 238,59 € / 466,64 лв.
- 19.04.2026 г. - 238,59 € / 466,64 лв.
- 19.03.2026 г. - 252 € / 492,87 лв.
- 14.02.2026 г. - 238,59 € / 466,64 лв.
- 5.02.2026 г. - 280,7 € / 549 лв.
- 16.01.2026 г. - 238 € / 465,49 лв.
- 10.01.2026 г. - 250 € / 488,96 лв.
- 9.01.2026 г. - 280,7 € / 549 лв.
- 30.12.2025 г. - 236,42 € / 462,4 лв.
- 28.11.2025 г. - 212,19 € / 415,01 лв.
- 25.11.2025 г. - 212,7 € / 416,01 лв.
- 21.11.2025 г. - 223,95 € / 438,01 лв.
- 14.11.2025 г. - 236,22 € / 462,01 лв.
- 7.11.2025 г. - 250,02 € / 489 лв.
- 5.11.2025 г. - 257,18 € / 503 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Датската марка House Nordic произвежда дизайнерски мебели повече от 20 години. Основните характеристики на тази марка са качество на материалите, функционална изработка и модерен чист сканди стил . Всички тези качества се съчетават във всяко едно от изделията им, например в този удобен тапициран стол Harbo . Забележка: Столът не може да се съхранява самостоятелно.
Размери
| Ширина: | 57 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 65 cм |
| Височина: | 87 cм |
Спецификации
| Дизайн | Индустриален |
|---|---|
| Комплект столове за хранене | 2 броя |
| Цвят | Черен |
| Материал на седалките на трапезните столове | Плат |
| Тип | Тапициран |
| Държава на произход | CN |
| Брой части | 2 бр. |
| Височина на подлакътниците | 65 cm |
| Височина на облегалката | 47 cm |
| Ширина на възглавницата на седалката | 57 cm |
| Дълбочина на седалката | 47 cm |
| Височина на седалката | 47 cm |
| Капацитет на тежестта | 120 kg |
| Тегло | 6 kg |
| Характеристики | С подлакътници |
| Грижа | Почиствайте със суха кърпа, не използвайте агресивни и абразивни почистващи препарати/почиствайте редовно с прахосмукачка с подходящ удължител за тапицирани мебели |
| Пълнеж | Полиестерна пяна |
| Серия | Harbo |
| Изисква сглобяване | Частично |
| Качество | Обикновено |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Стомана |
| Материал на конструкцията | МДФ/стомана |
| Материал | Метал/подплатен |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Мартиндейл | 25000 martindale |
| Тапицерски материал | Кадифе |
| Material | Метал/подплатен |
| Производител | House Nordic |
Подобни продукти

Кафяв тапициран трапезен стол Harbo – House Nordic
89×56×62 cм, индустриални, плат

Черен трапезен стол с черни крака Alpha - Rowico
Скандинавски

Тъмносиви тапицирани трапезни столове в комплект с подлакътници 2 бр. Nolan Square – Unique Furniture
84×58×60 cм, с подлакътници, 2 броя
Безплатна доставка
Стол Брайтън в различни цветове, 69х58х98 см
От бук, от дъб, ориенталски

Черен трапезен стол Roost - DAN-FORM Denmark
В наличност
Черен трапезен стол от имитация на кожа Zone – DAN-FORM Denmark
Модерни, екологична кожа, тапицирани
Безплатна доставка
Комплект от 2 черни трапезни стола Lissy - Bonami Essentials
87×45×52 cм, модерни
В наличност
Тъмносиви тапицирани трапезни столове в комплект с подлакътници 2 бр. Nolan Stripe – Unique Furniture
84×58×60 cм, с подлакътници, модерни
Безплатна доставка
Зелен тапициран трапезен стол с подлакътници Lola – Actona
85×60×61 cм, с подлакътници, плат
В наличност
Черен трапезен стол от изкуствена кожа DAN-FORM Дания Hype - DAN-FORM Denmark
80×52×58 cм, модерни, тапицирани
В наличностБезплатна доставка
Черен трапезен стол Creston - Unique Furniture
83×48×57 cм, модерни, скандинавски
В наличност
Черни кадифени трапезни столове в комплект от 2 броя Sierra - Rowico
85×49×55 cм, модерни, 2 броя
В наличностБезплатна доставка
Трапезен стол в черно и сиво Moon - Interstil
80×54×54 cм, скандинавски
В наличност
Тъмносив тапициран трапезен стол с подлакътници Hype – DAN-FORM Denmark
Модерни, скандинавски, екологична кожа
В наличност
АРНО Черно (тъкан Блювэл 19) - МОДЕРЕН ТАПИЦИРАН СТОЛ VELVET ЗА ДНЕВНА/ТРАПЕЗАРИЯ С ДРЪЖКА
Модерни, тапицирани
В наличност
Черен стол за хранене от изкуствена кожа Leath Gain - Unique Furniture
Екологична кожа, тапицирани
В наличностБезплатна доставка
Син тапициран трапезен стол с подлакътници Sadira – Teulat
С подлакътници, модерни, плат

Черни дъбови столове за хранене Arch - Bonami Essentials
81×51×55 cм, ретро, модерни
В наличност
Син тапициран трапезен стол с подлакътници Milton – Unique Furniture
84×58×59 cм, ретро, плат
В наличност
Черни трапезни столове в комплект 2 бр. Moseby – Bonami Essentials
86×44×55 cм, 2 броя
В наличност
Сив тапициран трапезен стол с подлакътници Minto – Unique Furniture
84×60×65 cм, с подлакътници, модерни
В наличност
Тюркоазено кресло Rush – Marckeric

Тъмнокафяв трапезен стол Milton - Unique Furniture
Скандинавски
В наличност
Тъмносив тапициран трапезен стол Warhol – Bizzotto
80×59×54 cм, индустриални, плат

Сив трапезен стол от масивна дървесина Niu – Makamii
Модерни, от бук, дърво

Стол за хранене от черна изкуствена кожа Boto - DAN-FORM Denmark
80×54×66 cм, ретро, рустик
В наличност
Черен трапезен стол Stay - DAN-FORM Denmark
82×56×56 cм, индустриални

Черен трапезен стол от масивна дървесина Erika – Makamii
Модерни, от бук, дърво

Черни тапицирани трапезни столове в комплект с подлакътници 2 бр. Jelle – WOOOD
80×60×57 cм, 2 броя, плат
Безплатна доставка
Зелени кадифени трапезни столове в комплект от 2 бр. Wilma – Støraa
Модерни, 2 броя, плат
Безплатна доставка
Тапициран трапезен стол с подлакътници в цвят горчица Easton – Unique Furniture
80×57×59 cм, с подлакътници, модерни

Зелени тапицирани трапезни столове в комплект 2 бр. Rush – Marckeric
77×59×58 cм, модерни, 2 броя
В наличностБезплатна доставкаНай-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от жакард 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност





