
Бежови метални трапезни столове в комплект за подреждане 2 бр. Emily – Marckeric
82×48×60 cм, модерни, 2 броя, с възможност за подреждане
347,24 € / 679,14 лв.

Теракотени метални трапезни столове в комплект за подреждане 2 бр. Emily – Marckeric
82×48×60 cм, модерни, 2 броя, с възможност за подреждане
347,24 € / 679,14 лв.

Зелени метални трапезни столове в комплект за подреждане 2 бр. Emily – Marckeric
82×48×60 cм, модерни, 2 броя, с възможност за подреждане
347,24 € / 679,14 лв.

Черни метални трапезни столове в комплект за подреждане 2 бр. Emily – Marckeric
82×48×60 cм, модерни, 2 броя, с възможност за подреждане
347,24 € / 679,14 лв.
Зелени метални трапезни столове в комплект за подреждане 2 бр. Emily – Marckeric
Размери 82×48×60 cм
История на цените
- 27.04.2026 г. - 347,24 € / 679,14 лв.
- 14.02.2026 г. - 347,24 € / 679,14 лв.
- 5.02.2026 г. - 408,52 € / 799 лв.
- 23.01.2026 г. - 346 € / 676,72 лв.
- 16.01.2026 г. - 347 € / 678,67 лв.
- 25.11.2025 г. - 312,91 € / 612 лв.
- 21.11.2025 г. - 329,78 € / 644,99 лв.
- 14.11.2025 г. - 347,17 € / 679,01 лв.
- 7.11.2025 г. - 367,62 € / 719 лв.
- 5.11.2025 г. - 383,98 € / 751 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Зелени метални трапезни столове в комплект за подреждане 2 бр. Emily – Marckeric
Размери
| Ширина: | 48 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 60 cм |
| Височина: | 82 cм |
Спецификации
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Комплект столове за хранене | 2 броя |
| Характеристики на трапезните столове | С възможност за подреждане |
| Трапезни столове материал | Метал |
| Цвят | Зелен |
| Държава на произход | CN |
| Тип | С плетиво |
| Брой части | 2 бр. |
| Височина на облегалката | 39 cm |
| Ширина на възглавницата на седалката | 41 cm |
| Дълбочина на седалката | 37.5 cm |
| Височина на седалката | 45 cm |
| Височина на крачетата | 43 cm |
| Капацитет на тежестта | 120 kg |
| Тегло | 4.5 kg |
| Характеристики | За подреждане |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Серия | Emily |
| Изисква сглобяване | Не |
| Качество | Обикновено |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Метал |
| Материал на седалката | Въжена плетка |
| Материал | Метал |
| Material | Метал |
| Производител | Marckeric |
Подобни продукти

Зелени метални трапезни столове в комплект с подлакътници/за подреждане 2 бр. Emily – Marckeric
81×57×60 cм, модерни, 2 броя

Сиви велурени трапезни столове в комплект 4 бр. Megan – Marckeric
78×47×58 cм, ретро, 4 броя

Сиви трапезни столове в комплект 4 бр. Muli – Marckeric
86×48×58 cм, модерни, 4 броя
Безплатна доставка
Черен трапезен стол Loop - DAN-FORM Denmark

Антрацитен трапезен стол Cliff – Actona
87×50×57 cм, модерни
В наличност
Зелени трапезни столове в комплект от 2 броя Swan - Unique Furniture
81×49×52 cм, модерни, 2 броя
В наличност
Метални трапезни столове в комплект 2 бр. в цвят каки Radaja – Light & Living
78×58×58 cм, модерни, 2 броя
Безплатна доставка
Черни трапезни столове в комплект от 4 бр. Dash – Marckeric
86×58×46 cм, модерни, 4 броя

Сиви тапицирани трапезни столове в комплект 2 бр. Ansu – Marckeric
86×57×57 cм, 2 броя, плат
Безплатна доставка
Тъмносиви тапицирани трапезни столове в комплект 2 бр. Rush – Marckeric
77×59×58 cм, 2 броя, плат
В наличностБезплатна доставка
Светлосив трапезен стол Yukon – Unique Furniture
80×47×49 cм, модерни

Черно-бяло кресло Elon – Marckeric
Модерни
В наличност
Сиви трапезни столове в комплект от 2 броя Meridian - Unique Furniture
84×51×59 cм, модерни, 2 броя
В наличностБезплатна доставка
Светлосиви тапицирани трапезни столове в комплект 4 бр. Ansu – Marckeric
86×49×58 cм, модерни, 4 броя
Безплатна доставка
Бежов трапезен стол Cloud - DAN-FORM Denmark
Плат, тапицирани
В наличностБезплатна доставка
Зелени тапицирани трапезни столове в комплект 2 бр. Moseby – Bonami Essentials
87×45×54 cм, тапицирани

Сиви трапезни столове в комплект от 2 броя Monte Carlo - House Nordic
91×59×47 cм, скандинавски, 2 броя
В наличностБезплатна доставка
Антрацитни трапезни столове в комплект от 2 броя Denise - Actona
Скандинавски, 2 броя

Сив тапициран трапезен стол Elyna – Light & Living
79×55×56 cм, модерни, плат
Безплатна доставка
Светлосив тапициран трапезен стол с подлакътници Easton – Unique Furniture
84×49×57 cм, модерни
В наличност
Бежов тапициран трапезен стол Maddie – Yes Everyday
79×52×59 cм, модерни, плат

Сиви трапезни столове в комплект от 2 Patricia - Actona
82×47×59 cм, ретро, 2 броя
В наличностБезплатна доставка
Тъмно сив трапезен стол Glam - DAN-FORM Denmark
82×59×61 cм, модерни, плат
В наличностБезплатна доставка
Тъмносив трапезен стол Nolan – Unique Furniture
84×58×59 cм
В наличност
Тъмносиви тапицирани трапезни столове в комплект с подлакътници 2 бр. Glenda – Actona
88×61×63 cм, с подлакътници, модерни

Тъмносиви велурени трапезни столове в комплект 2 бр. Anibal – Marckeric
98×60×45 cм, ретро, 2 броя
Безплатна доставка
Кафяв тапициран трапезен стол Badalona – House Nordic
72×47×49 cм, модерни, плат

Тъмносив трапезен стол Esra – Actona
86×50×58 cм, модерни

Зелени трапезни столове в комплект от 4 бр. Daia – Marckeric
85×61×48 cм, модерни, 4 броя

Сив тапициран трапезен стол Inka – Yes Everyday
Тапицирани

Тъмносиво кресло Trout – Unique Furniture
84×65×77 cм

Зелени трапезни столове в комплект от 2 бр. Maori – Marckeric
83×50×48 cм, модерни, 2 броя
Безплатна доставкаНай-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от жакард 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност






