
Кремава пътека подходяща за пране 80x200 cm Dot Arch – Mila Home
Покривки за маса, покривки за маса, правоъгълен
-5 %55,19 € / 107,94 лв.
58 € / 113,44 лв.

Кремав килим подходящ за пране 80x150 cm Dot Arch – Mila Home
80×150 cм, модерни, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
-5 %42,59 € / 83,3 лв.
45 € / 88,01 лв.

Кремав килим подходящ за пране 160x230 cm Dot Arch – Mila Home
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
-5 %113,43 € / 221,85 лв.
120 € / 234,7 лв.

Кремав килим подходящ за пране 120x180 cm Dot Arch – Mila Home
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
-5 %72,14 € / 141,09 лв.
76 € / 148,64 лв.
Кремава пътека подходяща за пране 80x200 cm Dot Arch – Mila Home
Най-добра цена за последните 30 дни: 55,19 € / 107,94 лв.
История на цените
- 28.04.2026 г. - 55,19 € / 107,94 лв.
- 17.04.2026 г. - 55,19 € / 107,94 лв.
- 10.03.2026 г. - 58 € / 113,44 лв.
- 5.03.2026 г. - 55,19 € / 107,94 лв.
- 5.03.2026 г. - 55,25 € / 108,06 лв.
- 24.02.2026 г. - 64,93 € / 126,99 лв.
- 20.02.2026 г. - 55,19 € / 107,94 лв.
- 16.02.2026 г. - 64,93 € / 126,99 лв.
- 14.02.2026 г. - 55,19 € / 107,94 лв.
- 27.01.2026 г. - 64,93 € / 126,99 лв.
- 23.01.2026 г. - 55,19 € / 107,94 лв.
- 20.01.2026 г. - 64,93 € / 126,99 лв.
- 16.01.2026 г. - 56,49 € / 110,48 лв.
- 11.01.2026 г. - 64,93 € / 126,99 лв.
- 5.12.2025 г. - 55,19 € / 107,94 лв.
- 2.12.2025 г. - 64,93 € / 126,99 лв.
- 28.11.2025 г. - 51,95 € / 101,61 лв.
- 14.11.2025 г. - 55,19 € / 107,94 лв.
- 7.11.2025 г. - 58,44 € / 114,3 лв.
- 7.10.2025 г. - 64,93 € / 126,99 лв.
- 3.10.2025 г. - 55,73 € / 109 лв.
- 1.10.2025 г. - 64,93 € / 126,99 лв.
- 26.09.2025 г. - 55,22 € / 108 лв.
- 19.09.2025 г. - 55,19 € / 107,94 лв.
- 16.09.2025 г. - 64,93 € / 126,99 лв.
- 12.09.2025 г. - 55,73 € / 109 лв.
- 4.09.2025 г. - 64,93 € / 126,99 лв.
- 2.09.2025 г. - 55,19 € / 107,94 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Кремава пътека подходяща за пране 80x200 cm Dot Arch – Mila Home
Спецификации
| Метраж на покривки за маса | Покривки за маса |
|---|---|
| Форма на табелката | Правоъгълен |
| Асортимент от покривки за маса | Покривки за маса |
| Тип | Пътека |
| Държава на произход | TR |
| Състав и тип материал | Полиестер |
| Дължина на килима | Без косъм |
| Форма | За стъпала |
| Тегло | 2.6 kg |
| Дължина | 200 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Вид покритие | Дигитален печат |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Примка (на едно ниво) |
| Серия | Dot Arch |
| Модел | Геометричен |
| Дизайн | Модерен |
| Качество | Екстра |
| Плътност | 1900 g/m² |
| Плътност на материала | Средна |
| Характеристики | Против подхлъзване/подходящ за пране/подходящ за прахосмукачки роботи/подходящ за подово отопление |
| Грижа | Може да се пере в пералня/почиствайте редовно с прахосмукачка/пране на 30 градуса |
| Материал на задната страна | Гума |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Цвят | Многоцветен/кремав |
| Производител | Mila Home |
Подобни продукти

Покривка 45x140 cm Zig Zag – Minimalist Cushion Covers
Покривки за маса, покривки за маса, правоъгълен
В наличност
Покривка за маса 140x240 cm Soleil – douceur d'intérieur
140×240 cм, покривки за маса, покривки за маса
В наличност
Покривка 45x140 cm – Minimalist Cushion Covers
Покривки за маса, покривки за маса, правоъгълен
В наличност
Покривка за маса 140x240 cm Ebany – douceur d'intérieur
140×240 cм, pvc, покривки за маса
В наличност
Покривка 40x130 cm Geometry Marble – Minimalist Cushion Covers
40×130 cм, покривки за маса, покривки за маса
В наличност
Измиваема покривка за маса от PVC ø 160 cm Andalousie – douceur d'intérieur
Pvc, покривки за маса, кръгла
В наличност
Покривка 40x130 cm Marble – Minimalist Cushion Covers
40×130 cм, покривки за маса, покривки за маса
В наличност
Покривка за маса ø 140 cm Aurea – douceur d'intérieur
Покривки за маса, кръгла, покривки за маса
В наличност
Покривка 40x130 cm Blue Rose – Minimalist Cushion Covers
Покривки за маса, покривки за маса, правоъгълен
В наличност
Покривка за маса ø 160 cm Oralia – douceur d'intérieur
Покривки за маса, кръгла, покривки за маса

Покривка за маса 150x240 cm Fidji – douceur d'intérieur
150×240 cм, покривки за маса, покривки за маса
В наличност
Покривка за маса ø 180 cm Eclipse – douceur d'intérieur
Покривки за маса, кръгла, покривки за маса
В наличност
Покривка 45x140 cm – Minimalist Cushion Covers
45×140 cм, покривки за маса, покривки за маса
В наличност
Памучна покривка за маса 32x220 cm Strawberry Garden - Catherine Lansfield
Покривки за маса, памук, покривки за маса
В наличност
Перяща се покривка за маса ø 180 cm Essentiel – douceur d'intérieur
Покривки за маса, кръгла, покривки за маса

Кремава пътека подходяща за пране 80x200 cm Illustrated Autumn – Mila Home
Покривки за маса, покривки за маса, правоъгълен
В наличност
Светлозелена пътека подходяща за пране 52x100 cm Ricci Monet – Universal
52×100 cм, покривки за маса, покривки за маса
В наличност
Покривка 40x130 cm Zig Zag – Minimalist Cushion Covers
Покривки за маса, покривки за маса, правоъгълен
В наличност
Покривка 45x140 cm Black Tree – Minimalist Cushion Covers
45×140 cм, покривки за маса, покривки за маса
В наличност
Покривка за маса 140x240 cm Feuille – douceur d'intérieur
140×240 cм
В наличност
Покривка за маса ø 180 cm Valtho – douceur d'intérieur
В наличност
Памучна покривка за маса 32x220 cm Dramatic - Catherine Lansfield
32×220 cм, памук, покривки за маса
В наличност
Покривка за маса измиваема ø 140 cm Verdalis – douceur d'intérieur
Покривки за маса, покривки за маса, кръгла
В наличност
Покривка за маса ø 140 cm - Mila Home
Покривки за маса, кръгла, покривки за маса
В наличност
Покривка от микросатен 33x180 cm Deco Sequin – Catherine Lansfield
33×180 cм, покривки за маса, покривки за маса
В наличност
Покривка за маса 150x240 cm Melisandre – douceur d'intérieur
150×240 cм, покривки за маса, покривки за маса
В наличност
Покривка за маса 140x240 cm Gaia – Restilo
Покривки за маса, покривки за маса
В наличност
Покривка за маса ø 140 cm - Mila Home
Кръгла, цветя
В наличност
Покривка 40x130 cm Yellow Bird – Mila Home
40×130 cм, покривки за маса, покривки за маса
В наличност
Покривка за маса ø 140 cm - Mila Home
Покривки за маса, покривки за маса, кръгла
В наличност
Памучна покривка за маса 137x178 cm Dramatic - Catherine Lansfield
137×178 cм, памук, покривки за маса
В наличност
Покривка за маса 140x180 cm - Mila Home
140×180 cм, покривки за маса, правоъгълен
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от жакард 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Кремаво комплект шалте и калъфка за възглавница 240x260 cm Solange – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност










