










Размери 40×60 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Изтривалка от кокосови влакна 40x60 cm Half Moon – Artsy Doormats
| Ширина: | 40 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 60 cм |
| Материал на изтривалката | Изтривалки от кокосови влакна |
|---|---|
| Форма на изтривалката | Правоъгълна |
| Цвят | Черен |
| Държава на произход | GB |
| Специфичен материал | Кокосови влакна |
| Материал | Кокосови влакна |
| Плътност | 1.5 cm |
| Дължина на килима | Къс косъм |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 1.4 kg |
| Дължина | 60 cm |
| Местоположение | Покрит екстериор/интериор |
| Метод на производство | Машинен тафтаж |
| Серия | Half Moon |
| Модел | Геометричен |
| Дизайн | Модерен |
| Качество | Екстра |
| Характеристики | Против подхлъзване |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка/не препоръчваме продължителен контакт с вода |
| Материал на задната страна | Гума |
| Спецификации на материала | 100% кокосови влакна |
| Material | Кокосови влакна |
| Производител | Artsy Doormats |

45×120 cм, текстилни изтривалки, правоъгълни

40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
45×75 cм, правоъгълни
В наличност
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
25×75 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност

40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
Изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни

45×75 cм, правоъгълни
В наличност
45×75 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
45×75 cм, правоъгълни
В наличност
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни

40×120 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
40×70 cм, правоъгълни
В наличност
40×70 cм, правоъгълни, вътрешно
В наличност
45×75 cм, текстилни изтривалки, правоъгълни
В наличност
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
26×75 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
Правоъгълни, вътрешно
В наличност

40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
45×75 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
40×60 cм, текстилни изтривалки, правоъгълни
В наличност
41×75 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
50×80 cм, текстилни изтривалки, правоъгълни
В наличност

40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
Дърво, метален лист
В наличност
240×260 cм
В наличност
Маса
В наличност
Комплекти, порцелан
В наличност
198×130×192 cм
В наличност
Метал
В наличност
150×200 cм
В наличност
130×160 cм, зима
В наличност
66×38×12 cм, мат, прави шкафове
В наличност
130×160 cм
В наличност

Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност

40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
60×230 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
80×150 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
43×43 cм, декоративно, плътен цвят
В наличност
50 cм, ⌀ 40 cм, кръгла