Черно-бежов кръгъл външен килим ø 80 cm Comilla – Ayyildiz Carpets
Размери ⌀ 80 cм
История на цените
- 12.05.2026 г. - 27,9 € / 54,57 лв.
- 10.05.2026 г. - 27,9 € / 54,57 лв.
- 19.03.2026 г. - 22,17 € / 43,36 лв.
- 10.03.2026 г. - 22 € / 43,03 лв.
- 5.03.2026 г. - 22,17 € / 43,36 лв.
- 5.03.2026 г. - 22,1 € / 43,22 лв.
- 24.02.2026 г. - 26,08 € / 51,01 лв.
- 20.02.2026 г. - 22,17 € / 43,36 лв.
- 16.02.2026 г. - 26,08 € / 51,01 лв.
- 14.02.2026 г. - 22,17 € / 43,36 лв.
- 27.01.2026 г. - 26,08 € / 51,01 лв.
- 23.01.2026 г. - 22,17 € / 43,36 лв.
- 20.01.2026 г. - 26,08 € / 51,01 лв.
- 16.01.2026 г. - 22,69 € / 44,38 лв.
- 5.11.2025 г. - 22,43 € / 43,87 лв.
- 16.09.2025 г. - 23,47 € / 45,9 лв.
- 12.09.2025 г. - 22,5 € / 44,01 лв.
- 2.09.2025 г. - 26,08 € / 51,01 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Черно-бежов кръгъл външен килим ø 80 cm Comilla – Ayyildiz Carpets
Размери
| Диаметър: | 80 cм |
|---|
Спецификации
| Форма на килима | Кръгли |
|---|---|
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Поставяне на килими | На открито |
| Държава на произход | TR |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Височина на купчината | 3 mm |
| Форма | Кръгъл |
| Тегло | 1.024 kg |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Екстериор/интериор |
| Вид покритие | Термична обработка |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Примка (на едно ниво) |
| Серия | Comilla |
| Модел | Геометричен |
| Дизайн | Бохо/скандинавски |
| Качество | Обикновено |
| Плътност | 1600 g/m² |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Подходящ за прахосмукачки роботи/подходящ за подово отопление |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка/избършете с влажна кърпа |
| Материал на задната страна | Полипропилен |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Цвят | Бежов/черен |
| Производител | Ayyildiz Carpets |
Подобни продукти

Килим atmosphera Round, 120 cm, Юта - Бял
Модерни, кръгла, естествен
В наличност
Килим atmosphera Rondo, Юта - 160 cm
Кръгла, естествен
В наличност
Бежов кръгъл външен килим ø 160 cm Giza – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cм, кръгла, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим atmosphera Cosy, 80 cm, Юта
Кръгла, естествен
В наличност
Двустранен ръчно изработен ютен кръгъл килим в цвят слонова кост ø 160 cm Jutta Ivory – Hanse Home
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Светлосив вълнен кръгъл килим ø 250 cm Auckland - Rowico
⌀ 250 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Бежов ръчно изработен вълнен кръгъл килим ø 150 cm Calmio – Hanse Home
⌀ 150 cм, модерни, скандинавски
В наличност
Розов кръгъл килим ø 160 cm Fluffy – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Жълт килим Aqua Liso, ø 80 cm - Universal
⌀ 80 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Килим , 160 x 230 cm Domus - Universal
160×230 cм, модерни, от полипропилен
В наличност
Килим за външно ползване atmosphera Coya - 160x230 cm
От полипропилен, естествен
В наличност
Сив и кремав килим за открито , 160 x 230 cm Cebu - NORTHRUGS
160×230 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Светлосив ръчно изработен килим със смес от вълна 160x230 cm Minerals – Flair Rugs
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличностБезплатна доставка
Розов килим 120x170 cm Fluffy – Ayyildiz Carpets
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Зелен кръгъл килим ø 120 cm Gloria Lydia – Hanse Home
⌀ 120 cм, ретро, от полипропилен
В наличност
Килим atmosphera Esra, Юта - 80 cm
Ориенталски, кръгла, естествен
В наличност
Сив килим 160x230 cm Kivet – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Светлорозов кръгъл килим подходящ за пране ø 150 cm Dusty Leaves – Mila Home
⌀ 150 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Светлорозов килим , 200 x 290 cm Gratia - Nouristan
200×290 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Бежов килим 140x200 cm Badet – Universal
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Килим atmosphera Volna, 80x200 cm, Ефект вълна - Кафяв
Пътеки, естествен, синтетични
В наличност
Килим atmosphera Jute, 120x170 cm, Юта - Натурален
Естествен, от памук
В наличност
Жълт вълнен килим , 160 x 230 cm Gigi - Flair Rugs
160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Светлокафяв килим 280x370 cm Ata – Ayyildiz Carpets
280×370 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бежова изкуствена кожа Овча кожа, 80 x 150 cm - Tiseco Home Studio
80×150 cм, килими за дома, нетипични
В наличност
Бежов килим 160x230 cm Pompei 1611 – Ayyildiz Carpets
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Двустранен ръчно изработен ютен килим в тъмно естествен цвят 160x230 cm Braided – Hanse Home
160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Сив/бежов килим 170x120 cm Apollo - Think Rugs
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Сив килим 140x200 cm Creation - Universal
140×200 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Кафяв килим за открито и закрито 120x170 cm Timber 1403 – Ayyildiz Carpets
120×170 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Двустранен ютен кръгъл килим в цвят слонова кост ø 200 cm Braided – Hanse Home
⌀ 200 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Килим atmosphera Shine, 115 cm, Юта
Естествен
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло

Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Зелена бамбукова завеса за врата 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от микрофибър 240x260 cm Softa – Restilo
240×260 cм
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
Черна метална телескопична стойка за дрехи Herkules – Wenko
300×120 cм, метал
В наличност
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Термос в бял и златист цвят 1 l Alessia – Vialli Design
0,5 - 1 л.
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
Бяла поставка за тоалетна хартия с четка за тоалетна Imon - Wenko
С държачи за тоалетна хартия, пластмаса
В наличност
Бежови килими за баня в комплект 2 бр. 60x100 cm – Mila Home
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Картина 60x80 cm Wildflowers – Styler
80×60 cм

Стенна сушилня за дрехи Pull Out 22m – Brabantia
7×8×47 cм, интериор, висящи
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от микрофибър 220x240 cm Joana – douceur d'intérieur
220×240 cм
В наличност








