





Размери 160×230 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Външен килим в естествен цвят 160x230 cm Dhaka – Ayyildiz Carpets
| Ширина: | 160 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 230 cм |
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
|---|---|
| Поставяне на килими | На открито |
| Държава на произход | TR |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Височина на купчината | 3 mm |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 5.888 kg |
| Дължина | 230 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор/екстериор |
| Вид покритие | Термична обработка |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Примка (на едно ниво) |
| Серия | Dhaka |
| Модел | На раета |
| Дизайн | Скандинавски |
| Качество | Обикновено |
| Плътност | 1600 g/m² |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Подходящ за прахосмукачки роботи/подходящ за подово отопление |
| Грижа | Избършете с влажна кърпа/почиствайте редовно с прахосмукачка |
| Материал на задната страна | Полипропилен |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Цвят | Естествен |
| Производител | Ayyildiz Carpets |

160×230 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
120×170 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
200×290 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Естествен, синтетични, на вълна
В наличност
⌀ 160 cм, кръгла, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
160×230 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Естествен, от памук
В наличност
80×200 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Естествен, синтетични, на вълна
В наличност
200×300 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Естествен
В наличност
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Пътеки, естествен, синтетични
В наличност
240×340 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

200×290 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

От полипропилен
В наличност
С дълъг косъм/шагренова, среден косъм, на открито

Пътеки, скандинавски, естествен
В наличност
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
От полипропилен, естествен
В наличност
Естествен, синтетични, на вълна
В наличност
160×230 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
160×230 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова

120×170 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
⌀ 250 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
120×170 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
От полипропилен, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
От полиестер
В наличност
⌀ 80 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
200×290 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло

25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
240×260 cм
В наличност

58×28×59 cм, стоящ, метал


198×130×192 cм
В наличност
300×120 cм, метал
В наличност
0,5 - 1 л.
В наличност
30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност

С държачи за тоалетна хартия, метал
В наличност


Класически
В наличност