
Зелена пътека 80x250 cm Life – Ayyildiz Carpets
80×250 cм, пътеки, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
53 € / 103,66 лв.

Бежов килим 60x110 cm Life – Ayyildiz Carpets
60×110 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
15,9 € / 31,1 лв.

Бежов килим 160x230 cm Life – Ayyildiz Carpets
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
85 € / 166,25 лв.

Кремав килим 80x150 cm Life – Ayyildiz Carpets
80×150 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
33,4 € / 65,32 лв.

Зелен килим 160x230 cm Life – Ayyildiz Carpets
160×230 cм, модерни, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
89 € / 174,07 лв.
История на цените
- 2.05.2026 г. - 15,9 € / 31,1 лв.
- 30.04.2026 г. - 15,9 € / 31,1 лв.
- 29.04.2026 г. - 14,83 € / 29 лв.
- 24.04.2026 г. - 12,61 € / 24,66 лв.
- 21.04.2026 г. - 14,83 € / 29 лв.
- 17.04.2026 г. - 12,61 € / 24,66 лв.
- 1.04.2026 г. - 14,83 € / 29 лв.
- 25.03.2026 г. - 11,12 € / 21,75 лв.
- 24.03.2026 г. - 14,83 € / 29 лв.
- 19.03.2026 г. - 12,61 € / 24,66 лв.
- 12.03.2026 г. - 14,83 € / 29 лв.
- 10.03.2026 г. - 12,5 € / 24,45 лв.
- 5.03.2026 г. - 12,61 € / 24,66 лв.
- 5.03.2026 г. - 12,75 € / 24,94 лв.
- 24.02.2026 г. - 14,83 € / 29 лв.
- 20.02.2026 г. - 12,61 € / 24,66 лв.
- 16.02.2026 г. - 14,83 € / 29 лв.
- 14.02.2026 г. - 12,61 € / 24,66 лв.
- 2.02.2026 г. - 14,83 € / 29 лв.
- 29.01.2026 г. - 12,6 € / 24,64 лв.
- 12.01.2026 г. - 12,7 € / 24,84 лв.
- 1.11.2025 г. - 12,75 € / 24,94 лв.
- 1.11.2025 г. - 10,38 € / 20,3 лв.
- 20.10.2025 г. - 11,86 € / 23,2 лв.
- 19.10.2025 г. - 11,76 € / 23 лв.
- 16.09.2025 г. - 14,83 € / 29 лв.
- 12.09.2025 г. - 12,78 € / 25 лв.
- 2.09.2025 г. - 14,83 € / 29 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Бежов килим 60x110 cm Life – Ayyildiz Carpets
Размери
| Ширина: | 60 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 110 cм |
Спецификации
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Модел | Плътен цвят |
| Държава на произход | TR |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Височина на купчината | 30 mm |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 1.32 kg |
| Дължина | 110 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (frisé) |
| Серия | Life |
| Дизайн | Модерен/скандинавски |
| Качество | Екстра |
| Плътност | 2000 g/m² |
| Плътност на материала | Средна |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление |
| Грижа | Избършете с влажна кърпа/почиствайте редовно с прахосмукачка |
| Материал на задната страна | Юта |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Цвят | Бежов |
| Производител | Ayyildiz Carpets |
Отзиви
Отзиви на потребителите
Имам го отскоро, засега е добре.
Съответства на описанието, меко.
Приятно мек и дебел килим.
Красиво!
Подобни продукти

Сив килим Aqua Liso, 100 x 150 cm - Universal
100×150 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Кафява пътека , 80 x 200 cm Pure - Hanse Home
80×200 cм, пътеки, модерни
В наличност
Сив килим Алпака Liso, 60 x 100 cm - Universal
60×100 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
Розов килим 120x170 cm Fluffy – Ayyildiz Carpets
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Кафяв външен килим 250x80 cm Vagabond™ - Narma
Пътеки, синтетични, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Сив вълнен килим 133x190 cm Claudine - Agnella
Килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова
В наличностБезплатна доставка
Светлокафяв килим Aqua Liso, ø 80 cm - Universal
⌀ 80 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Бежов килим за открито Panama, 160 x 230 cm - Universal
Синтетични, с дълъг косъм/шагренова, къс косъм
В наличност
Антрацитен вълнен килим 160x230 cm Hague - Asiatic Carpets
160×230 cм, килими за дома, естествен
В наличностБезплатна доставка
Розов кръгъл килим ø 160 cm Fluffy – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Бежов килим 134x200 cm Keops – Universal
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Бежов килим 160x230 cm Numa – Universal
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Светлосив килим 154x230 cm Oris – Universal
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Светлосин килим 160x230 cm Parma – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Сив килим 120x180 cm Routa – Universal
120×180 cм, модерни, от полипропилен
В наличност
Сив килим 160x230 cm Coastalina – Bonami Selection
160×230 cм, модерни, от полипропилен
В наличност
Тъмно сив килим Montana, 200 x 290 cm - Universal
200×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Кремав килим 200x290 cm Petra Liso – Universal
200×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Сив килим 160x230 cm Kivet – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бежов килим 115x170 cm Oris – Universal
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Килим Platinum дървесни пръстени в кремаво

Кремав килим за открито и закрито 160x230 cm Samara – Universal
160×230 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Сив килим 160x230 cm Lush – FD
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличностБезплатна доставка
Ръчно изработен килим със смес от вълна в цвят каки 160x230 cm Minerals – Flair Rugs
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличностБезплатна доставка
Кафяв външен килим 120x170 cm Guinea Natural – Universal
С дълъг косъм/шагренова, среден косъм, на открито
В наличност
Светлокафяв кръгъл килим ø 130 cm Norge – Universal
⌀ 130 cм, модерни, килими за дома

Сив килим Aloe Liso, 200 x 290 cm - Universal
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Сив килим 80x150 cm Soft – FD
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Сиво-кремав килим подходящ за пране 160x230 cm Rocco Dark Cream – Elle Decoration
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Бял/бежов килим за открито 150x80 cm - NORTHRUGS
С дълъг косъм/шагренова, среден косъм, на открито
В наличност
Килим за открито и закрито в естествен цвят 160x230 cm Acra – Universal
160×230 cм, от полипропилен, рустик

Кафяво-сив ръчно изработен вълнен килим 160x230 cm Calmio – Hanse Home
160×230 cм, модерни, скандинавски
В наличностБезплатна доставкаНай-добрите продукти от Bonami

Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Черна метална телескопична стойка за дрехи Herkules – Wenko
300×120 cм, метал
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Розово единично памучно детско спално бельо 140x200 cm Lilo a Stitch "Universe" – Jerry Fabrics
140×200 cм, за момичета, в детско легло
В наличност
Бял стоманен допълнителен рафт 25x25 cm Silos – Metaltex
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност
Форма за печене, изработена от лят алуминий в златист цвят Lotus - Bonami Selection
24×24 cм, ⌀ 24 cм, метал, тефлон
В наличност
Стойка за тоалетна хартия с четка за тоалетна и отделение Rivazza - Wenko
С държачи за тоалетна хартия, метал
В наличност
Дървен органайзер за подправки York – Metaltex
Рафт, метал, дърво
В наличност
Бежови килими за баня в комплект 2 бр. 60x100 cm – Mila Home
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Тъмна тоалетна седалка с лесно затваряне Wenge, 43 x 37 cm - Wenko
Класически
В наличност
Кремаво комплект шалте и калъфка за възглавница 240x260 cm Solange – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност





