
Кафяв/бежов килим 80x120 cm Terrain – Hanse Home
80×120 cм, модерни, килими за дома, къс косъм
20,43 € / 39,96 лв.

Кафяв/бежов килим 240x340 cm Terrain – Hanse Home
240×340 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
151,67 € / 296,64 лв.

Кафяв/бежов килим 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cм, модерни, килими за дома, къс косъм
66,06 € / 129,2 лв.

Кафява/бежова пътека 80x200 cm Terrain – Hanse Home
Покривки за маса, покривки за маса, правоъгълен
-5 %33,46 € / 65,44 лв.
35,4 € / 69,24 лв.

Кафяв/бежов килим 120x170 cm Terrain – Hanse Home
120×170 cм, модерни, килими за дома, къс косъм
-6 %40,42 € / 79,05 лв.
43 € / 84,1 лв.

Кафяв/бежов килим 200x280 cm Terrain – Hanse Home
200×280 cм, модерни, килими за дома, къс косъм
-5 %106,05 € / 207,42 лв.
112 € / 219,05 лв.

Сив килим 80x120 cm Terrain – Hanse Home
80×120 cм, модерни, килими за дома, къс косъм
20,43 € / 39,96 лв.
Кафява/бежова пътека 80x200 cm Terrain – Hanse Home
Най-добра цена за последните 30 дни: 33,46 € / 65,44 лв.
История на цените
- 25.04.2026 г. - 33,46 € / 65,44 лв.
- 17.04.2026 г. - 33,46 € / 65,44 лв.
- 17.03.2026 г. - 35,4 € / 69,24 лв.
- 10.03.2026 г. - 35,5 € / 69,43 лв.
- 5.03.2026 г. - 33,46 € / 65,44 лв.
- 5.03.2026 г. - 33,15 € / 64,84 лв.
- 24.02.2026 г. - 39,37 € / 77 лв.
- 20.02.2026 г. - 33,46 € / 65,44 лв.
- 16.02.2026 г. - 39,37 € / 77 лв.
- 14.02.2026 г. - 33,46 € / 65,44 лв.
- 6.02.2026 г. - 39,37 € / 77 лв.
- 10.01.2026 г. - 33,4 € / 65,32 лв.
- 11.11.2025 г. - 33,46 € / 65,44 лв.
- 7.11.2025 г. - 34,34 € / 67,16 лв.
- 5.11.2025 г. - 35,13 € / 68,71 лв.
- 16.09.2025 г. - 33,46 € / 65,44 лв.
- 12.09.2025 г. - 33,75 € / 66,01 лв.
- 2.09.2025 г. - 39,37 € / 77 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Кафява/бежова пътека 80x200 cm Terrain – Hanse Home
Спецификации
| Метраж на покривки за маса | Покривки за маса |
|---|---|
| Форма на табелката | Правоъгълен |
| Асортимент от покривки за маса | Покривки за маса |
| Тип | Пътека |
| Държава на произход | EG |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Плътност | 1100 g/m² |
| Дължина на килима | Къс косъм |
| Форма | За стъпала |
| Тегло | 1.9 kg |
| Дължина | 200 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (velour) |
| Серия | Terrain |
| Модел | На раета |
| Дизайн | Модерен |
| Качество | Обикновено/Back To School |
| Плътност на материала | Ниска |
| Грижа | Почистете с почистваща пяна, подходяща за този тип продукти/почиствайте редовно с прахосмукачка |
| Материал на задната страна | Юта/полипропилен |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Цвят | Бежов/кафяв |
| Производител | Hanse Home |
Подобни продукти

Сиво-синя пътека 80x300 cm Sensi Tris – FD
Покривки за маса, покривки за маса, правоъгълен

Покривка за маса 37x136 cm - Mijolnir
Покривки за маса, покривки за маса, правоъгълен
В наличност
Синя пътека подходяща за пране 80x200 cm Abstract Colors Blue – Vitaus
Покривки за маса, покривки за маса, правоъгълен
В наличност
Покривки в комплект от 2 бр. 60x160 cm Tropy – Casa Selección
60×160 cм, покривки за маса, покривки за маса

Покривка за маса 32x140 cm - Dakls
32×140 cм, покривки за маса, правоъгълен
В наличност
Ютена покривка 35x100 cm Wicker – Mila Home Luxury
35×100 cм, покривки за маса, покривки за маса
В наличност
Покривка 40x130 cm Beige Mandala – Mila Home
40×130 cм, покривки за маса, покривки за маса
В наличност
Покривки в комплект от 2 бр. 60x160 cm Delfy – Casa Selección
60×160 cм, покривки за маса, покривки за маса

Памучна покривка за маса Bessie, 130 x 170 cm - Green Gate
130×170 cм, памук, покривки за маса
В наличност
Покривка за маса ø 160 cm Delicia – douceur d'intérieur
В наличност
Ютена покривка 35x550 cm Janavi – Bloomingville
35×550 cм, покривки за маса, покривки за маса
В наличност
Кремава/в естествен цвят двустранна/ръчно изработена ютена пътека 70x200 cm Jutta – Hanse Home
70×200 cм, покривки за маса, покривки за маса
В наличност
Покривка за маса 140x240 cm Feuillys – douceur d'intérieur
140×240 cм, полиестер, pvc
В наличност
Покривка за маса ø 160 cm Sarina – douceur d'intérieur
Покривки за маса, кръгла, покривки за маса
В наличност
Покривка за маса от микрофибър 140x240 cm Florelle – douceur d'intérieur
140×240 cм
В наличност
Сиво-кремава пътека подходяща за пране 80x200 cm Simple Lines – Mila Home
Покривки за маса, покривки за маса, правоъгълен
В наличност
Памучна покривка за маса Fallulah, 45 x 140 cm - Green Gate
45×140 cм, памук, покривки за маса
В наличност
Покривка 40x130 cm Ethnic – Minimalist Cushion Covers
40×130 cм, покривки за маса, памук
В наличност
Покривка за маса 145x240 cm Eclipse – douceur d'intérieur
145×240 cм, покривки за маса, покривки за маса
В наличност
Кремава пътека подходяща за пране 80x200 cm Soft and Gentle – Mila Home
80×200 cм, покривки за маса, покривки за маса

Измиваема покривка за маса от PVC ø 160 cm Costa – douceur d'intérieur
Pvc, покривки за маса, покривки за маса
В наличност
Покривка за маса 150x240 cm Ambrine – douceur d'intérieur
150×240 cм
В наличност
Покривка за маса ø 180 cm Essentiel – douceur d'intérieur
В наличност
Покривка за маса 140x240 cm Marquina – douceur d'intérieur
140×240 cм, покривки за маса, кръгла

Покривка 45x150 cm Tone – Dakls
Покривки за маса, покривки за маса, правоъгълен
В наличност
Покривка 45x140 cm Prada – Mila Home
45×140 cм, покривки за маса, покривки за маса

Покривка за маса измиваема 140x250 cm Tone – Dakls
Покривки за маса, правоъгълен, покривки за маса
В наличност
Памучна покривка за маса 137x178 cm Salcombe Boats – Catherine Lansfield
137×178 cм, памук, покривки за маса

Черна/кремава двустранна/ръчно изработена ютена пътека 80x200 cm Playa – Hanse Home
80×200 cм, покривки за маса, покривки за маса
В наличност
Покривка за маса ø 160 cm Coconut – douceur d'intérieur
Покривки за маса, кръгла, покривки за маса
В наличност
Черно-бял двустранна ръчно изработена вълнена пътека 80x200 cm Donna – Hanse Home
80×200 cм, покривки за маса, покривки за маса
В наличност
Светлосиньо-златиста пътека подходяща за пране 80x200 cm Golden Leaves – Mila Home
Покривки за маса, покривки за маса, правоъгълен
Най-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, рустик, комплекти
В наличност
Чаши за шотове в комплект от 6 бр. 50 ml – Lyngby Glas
Чаши за шотове, комплекти
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност
Бял стоманен допълнителен рафт 25x25 cm Silos – Metaltex
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло 240x260 cm Corded Leaves – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност




