











Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Открийте красотата на ръчно изработените керамични чаши Kaffee. Този комплект от две чаши с вместимост 150 мл съчетава светлосиви и бежови тонове, допълнени от фин точковиден вид. Те са идеалният избор както за любителите на кафето, така и за естетите. Чашите са изработени от смес от цветна глина, кварц, минерали и оксиди. Всяко парче е ръчно глазирано, което му придава уникален вид. Частичната глазура прави текстурата още по-отличителна. Добре е да знаете: поради ръчния процес на изработка е възможно да се появят вариации в цвета и формата, което прави всяка чаша уникално произведение на изкуството.
| Комплекти | Да |
|---|---|
| Тип чаши | За кафе |
| Материал | Керамика |
| Държава на произход | CN |
| Брой части | 2 бр. |
| Диаметър на чинията | 12 cm |
| Тегло | 0.57 kg |
| Дължина | 12 cm |
| Обем | 0.15 l |
| Серия | Sablo |
| Модел | Едноцветен |
| Качество | Premium |
| Включена чинийка | Да |
| Инструкции | Подходящ за съдомиялна машина/подходящ за микровълнова |
| Цвят | Светлосив/бежов |
| Material | Керамика |
| Производител | Blomus |

Порцелан

Комплекти, с чинийка, ден на влюбените
В наличност
За кафе, за чай, с чинийка

Керамика
В наличност
За кафе, с чинийка, порцелан

За кафе, с чинийка, порцелан

За кафе, с чинийка, порцелан

Керамика, малки (до 250 мл)
В наличност
За чай, с чинийка, порцелан

С чинийка, порцелан

За кафе, керамика, малки (до 250 мл)
В наличност
Порцелан

Керамика, малки (до 250 мл)

За чай, с чинийка

За кафе, ден на влюбените, порцелан
В наличност
За кафе, керамика, средни (250-400 мл)
В наличност
Керамика

С чинийка, порцелан

За кафе, за чай, комплекти

Керамика
В наличност
За кафе, за чай, порцелан

За кафе, за чай, с чинийка

За чай, порцелан

С чинийка, порцелан

С чинийка, порцелан, ориенталски

Керамика
В наличност

Комплекти, порцелан
В наличност
Модерни, скандинавски, ден на влюбените
В наличност
Керамика
В наличност
Стъкло

За чай, с чинийка, порцелан

Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
220×240 cм
В наличност

Метал
В наличност

15×15 cм, комплекти
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал

25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Комплекти
В наличност