


Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Интелигентното осветление Connect.Z предлага модерни решения за по-комфортен и икономичен ежедневен живот. От избор от над 16 милиона цвята и 50 000 нюанса на бяло до регулиране на интензивността и затъмняване, можете лесно да адаптирате осветлението към текущите си нужди или настроение благодарение на широкия диапазон от настройки. Управлението е лесно чрез мобилно приложение или дистанционно управление (което не е включено), а любимите светлинни сцени могат да се запаметяват и активират с едно кликване. Други полезни функции включват светлинна аларма за приятно събуждане или симулиране на присъствие по време на вашето отсъствие. Системата connect.Z е напълно съвместима с гласовите асистенти Alexa (Echo) и Google Nest, което позволява удобно гласово управление. В същото време осветлението може да се групира и управлява едновременно или поотделно за всяка стая в дома.
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С дистанционно управление |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени |
| Минимална цветова температура | 3000 K |
| Максимална цветова температура | 6500 K |
| Гласови асистенти | Amazon Alexa/Google Home |
| Изисква смарт мост | Да |
| Инструкции за монтаж | Изисква професионален монтаж |
| Протоколи за умен дом | ZigBee |
| Държава на произход | CN |
| Материал | Метал |
| Светлинен поток | 2500 lm |
| Мощност | 21.5 W |
| Тип | LED |
| Тегло | 0.722 kg |
| Дължина | 52.5 cm |
| Характеристики на лампата | Гласово управление/затъмняваща се/управление чрез мобилно приложение/дистанционно управление/с множество режими на осветление |
| Включена крушка | Вградена |
| Възможност за свързване | Zigbee/bluetooth |
| Захранване | Перманентно инсталиран |
| Енергиен клас | F |
| Местоположение | Интериор |
| Степен на покритие | IP20 |
| Качество | Екстра |
| Материал на абажура | Пластмаса |
| Материал на конструкцията | Стомана |
| Цвят | Черно-бял |
| Material | Метал |
| Производител | Eglo |
Отзиви на потребителите
Модерна LED лампа, дъщеря ми е много доволна, защото беше предназначена за детската стая, но сме разочаровани от това, че към лампата няма дистанционно управление, трябва да се закупи отделно, а можеше поне да има бележка, че трябва да се купи отделно.

Пластмаса, модерни, ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Стъкло, модерни, квадратен
В наличност
Стъкло, кръгъл
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличност
Пластмаса, индустриални
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, атипичен
В наличност

Стъкло, модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, дърво
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност

LED лампи

Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление

LED лампи

Индустриални
В наличност
Пластмаса, LED лампи, топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
Стъкло
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, квадратен
В наличност
Модерни

Ключ за осветление, атипичен, спалня и дневна

Модерни, индустриални
В наличност
Топло бяла светлина, бяла дневна светлина
В наличност
Маса
В наличност
15×15 cм, комплекти
В наличност
30×52 cм
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
240×260 cм
В наличност
Метал
В наличност
Метал
В наличност

58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност

33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
240×260 cм
В наличност