
Brilliant - LED таванно осветително тяло за баня MOREEN LED/18W/230V Ø 34 см IP44
С IP44
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Polux, който имаме на склад на цена 45.04 и с гаранция от 3 години.
| С ip44 | Да |
|---|---|
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Дървен декор | Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 180 W, 180 W, 180 W, 180 W, 180 W, 180 W, 180 W, 180 W, 180 W, 180 W, 180 W, 180 W |
| Температура на светлината | 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W |
| Общ светлинен поток | 2600 lm, 2600 lm, 2600 lm, 2600 lm, 2600 lm, 2600 lm, 2600 lm, 2600 lm, 2600 lm, 2600 lm, 2600 lm, 2600 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 ° |
| Series | KERN Polux, DAREK Polux, KERN Polux, DAREK Polux, KERN Polux, DAREK Polux, KERN Polux, DAREK Polux, KERN Polux, DAREK Polux, KERN Polux, DAREK Polux, KERN Polux, DAREK Polux, KERN Polux, DAREK Polux, KERN Polux, DAREK Polux, KERN Polux, DAREK Polux, KERN Polux, DAREK Polux, KERN Polux, DAREK Polux |
| Производител | Polux |

С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличностБезплатна доставка
Осветление на тавана, с IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличностБезплатна доставка
С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличностБезплатна доставка
Осветление на тавана, с IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност

С IP44
В наличност
С IP44
В наличност

С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност

С IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност


Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Метал
В наличност

Малък
В наличност
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност
GU10, LED
В наличност
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличност
