
Brilagi -LED Осветително тяло за баня WOODY FRAME LED/40W/230V 120x30 IP44 дъб/череша
С IP44
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Рамката е изработена от висококачествен дъб. Повърхностната обработка/моренето на дървото е в цвят орех.
| С ip44 | Да |
|---|---|
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W |
| Среден живот на ресурса | 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h |
| Температура на светлината | 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Общ светлинен поток | 4000 lm, 4000 lm, 4000 lm, 4000 lm, 4000 lm, 4000 lm, 4000 lm, 4000 lm, 4000 lm, 4000 lm, 4000 lm, 4000 lm |
| Тип | Екстериорна лампа/Лампа, Екстериорна лампа/Лампа, Екстериорна лампа/Лампа, Екстериорна лампа/Лампа, Екстериорна лампа/Лампа, Екстериорна лампа/Лампа, Екстериорна лампа/Лампа, Екстериорна лампа/Лампа, Екстериорна лампа/Лампа, Екстериорна лампа/Лампа, Екстериорна лампа/Лампа, Екстериорна лампа/Лампа |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 275 W, 275 W, 275 W, 275 W, 275 W, 275 W, 275 W, 275 W, 275 W, 275 W, 275 W, 275 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W |
| Форма | Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен |
| Ъгъл на лъча | 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Баня/Спалня/Всекидневна стая, Баня/Спалня/Всекидневна стая, Баня/Спалня/Всекидневна стая, Баня/Спалня/Всекидневна стая, Баня/Спалня/Всекидневна стая, Баня/Спалня/Всекидневна стая, Баня/Спалня/Всекидневна стая, Баня/Спалня/Всекидневна стая, Баня/Спалня/Всекидневна стая, Баня/Спалня/Всекидневна стая, Баня/Спалня/Всекидневна стая, Баня/Спалня/Всекидневна стая |
| Дървен декор | Орех/Дъб, Орех/Дъб, Орех/Дъб, Орех/Дъб, Орех/Дъб, Орех/Дъб, Орех/Дъб, Орех/Дъб, Орех/Дъб, Орех/Дъб, Орех/Дъб, Орех/Дъб |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W |
| Series | WOODY FRAME Brilagi, WOODY FRAME Brilagi, WOODY FRAME Brilagi, WOODY FRAME Brilagi, WOODY FRAME Brilagi, WOODY FRAME Brilagi, WOODY FRAME Brilagi, WOODY FRAME Brilagi, WOODY FRAME Brilagi, WOODY FRAME Brilagi, WOODY FRAME Brilagi, WOODY FRAME Brilagi |
| Производител | Brilagi |

С IP44
В наличностБезплатна доставка
С IP44
В наличностБезплатна доставка
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Осветление на тавана, с IP44
В наличност
Осветление на тавана, с IP44
В наличност

Таванно осветление
В наличност

Таванно осветление
В наличност
С IP44
В наличностБезплатна доставка
Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност

С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Таванно осветление
В наличност
С IP44
В наличностБезплатна доставка
С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличностБезплатна доставка
С IP44
В наличност

Малък
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Метал
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
GU10, LED
В наличност
Стомана
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност